Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

2 farklı ölçüde estetik ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımımız, kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Yuvarlak modelin saçaklı ve saçaksız tercihi ile mekanınızın görselliğine değer katar. Sade yapısı, kolay açılıp kapanması avokado klips şemsiyeyi bu ölçülerde eşsiz yapıyor.

Sipariş ve Daha Fazla Bilgi İçin Tel: 444 1 431

 

 • Açıklama

Açıklama

Avokado klips model yuvarlak şemsiye estetik ve şık görünümü, açma kapama sisteminin kolaylığı ile bahçe, teras, balkon gibi mekanlarda tercih edebileceğiniz şemsiyelerdir. Kullanılacak mekana göre 2.5 metre çapında ve 3 metre çaplarında 2 farklı seçeneğe sahiptir. Yerli akrilik şemsiye kumaşları dışında isteğinize bağlı olarak jut kumaş veya Avrupa’dan ithal şemsiyelik kumaşları tercih edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz şemsiye yine isteğinize bağlı olarak saçaklı veya saçaksız olarak imal edilebilir. Ayrıca kullanılacak mekanın konseptine uygun renklere uygun özel projeler içinde kullanabileceğiniz avokado model şemsiyelerimiz bir çok sebepten dolayı bahçe şemsiyesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. 

Diğer modellerimizde olduğu termik ısıl işlemden geçmiş paslanmaya karşı ekstra güçlendirilmiş alüminyum şemsiye gövdesi ve şemsiye kolları kullanılmaktadır. Şemsiye plastik parçalar kendi fabrikamızdaki enjeksiyon makinelerimiz ile imal edilerek bir çok sağlamlık testinden geçmektedirler. 

Klips sistemi sayesinde, şemsiyenin açılıp kapanması makaralı sistemlere göre çok daha pratik ve kolaydır. Dış mekan kullanımları için uygundur. Bahçe, havuz, restaurant, kafe, teras, otel, deniz şemsiyesi olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gölgelendirmek istediğiniz alana estetik bir çözüm sunar ve zenginlik katar. İthal İspanyol malı şemsiye kumaşı sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza yardımcı olacaktır. Fabrikamızda servis imkanı ve yedek parça temini sayesinde yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Avokado klips yuvarlak şemsiyemizin fiyat olarak daha ekonomik olan  ipli makaralı mekanizmaya sahip modeli de bulunmaktadır. 

Şemsiye imalatçısı olmamız bahçe şemsiyesi fiyatları konusunda bir çok firmadan çok daha ekonomik ürün temin edebilmenizi sağlayacaktır. Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktayız. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı fiyat ve teslimat bilgisi için Türkiye’nin her yerinden 444 1 431’den bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

 • Marka Şemsiye Evi
 • Avokado klips model yuvarlak şemsiye
 • Yuvarlak 8 kollu olarak imal edilmektedir
 • Yuvarlak 2.5-3 ve 3.5 mt çapında yuvarlak, 2×2, 2.5×2.5 ve 3×3 mt ölçülerinde imal edilir
 • 70 litre bidon, 70 litre beton, 70 kg lüks mermer ayak kullanılabilir 
 • Klips sistem ile kolay bir şekilde açma kapama
 • Estetik görünüm
 • Saçaklı saçaksız hazırlanabilme imkanı
 • Saçaklı modellere baskı yapma imkanı
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar ve bağlantı ekipmanları
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi 
 • Özel projeleriniz için farklı renklerde gövde seçeneği
 • Türkiye’nin her yerine gönderebilme imkanı

Avokado Klips Yuvarlak Şemsiye Videosu

Avokado Klips Yuvarlak Şemsiye Ölçüleri

Avokado Klips YUVARLAK Şemsiye 250cm / 8 Kollu

Şemsiye Ölçüsü: 250 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips YUVARLAK Şemsiye 300cm / 8 Kollu

Şemsiye Ölçüsü: 300 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips YUVARLAK Şemsiye 350cm / 8 Kollu

Şemsiye Ölçüsü: 350 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips Kare Şemsiye 200×200 / 8 Kollu

Şemsiye Ölçüsü: 200×200 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips Kare Şemsiye 250×250 / 8 Kollu

Şemsiye Ölçüsü: 250×250 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips Kare Şemsiye 300×300 / 8 Kollu

Şemsiye Ölçüsü: 300×300 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi Fotoğraf Galerisi

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize info@semsiyeevi.com mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.) Özel projeleriniz ve toplu alımlarınız için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. 

Altın Marka Ödülü

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)

Hoşunuza gidebilir…