MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi
MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi 2
MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi 3

MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

10 kollu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Mango model şemsiyemizin yuvarlak modeli kalın orta boru ile üretilmektedir. İpli makaralı sistemin en mukavemetli modelidir. Özellikle 5mt çapındaki şemsiye fiyat performansı, mukavemet ve estetik bakımından çok başarılıdır.

FiYAT TEKLİFİ AL

Sayın Ziyaretçimiz;
Aşağıdaki formu doldurarak firmamızdan ilgilendiğiniz ürün hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Teklif Al

Fiyat Teklifi Alınacak Ürün: MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

Açıklama

10 kollu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Mango model şemsiyemizin yuvarlak modeli kalın orta boru ile üretilmektedir. İpli makaralı sistemin en mukavemetli modelidir. Özellikle 5mt çapındaki şemsiye fiyat performansı, mukavemet ve estetik bakımından çok başarılıdır.

Mango 10 kollu şemsiyenin alternatifleri içerisinde 5 mt yuvarlak yerli kumaş modeli de bulunmaktadır. 70 x 3 mm alüminyum gövde 20 x 30 x 2 mm yüksek mukavemette ki kalın kollar ile güçlendirilen Mango 10 Kollu Şemsiyede Polyester 190gr şemsiyelik kumaş veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı kullanılmıştır. Mango 10 kollu şemsiye modeli bahçe ve restoran gibi alanlarda tercih edilebilmektedir. Ayrıca 10 kollu olması sayesinde aşırı rüzgarlı alanlarda gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlayacaktır.

Bahçe şemsiyesi ipli makaralı sistem kullanılmaktadır. Bu sistem alüminyum ana gövdeye yerleştirilen makara sistemi ile çekilen ip ile şemsiye kollarının açılıp kapanması sağlayan sistemdir.

Mango model bahçe şemsiyemizin 10 kollu olması sağlamlık açısından ekstra güçlü olmasını sağlamaktadır. Bu sayede mango model şemsiyelerimizi diğer 10 kollu şemsiyelerimiz gibi rüzgarlı bölgelerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

MANGO Model 10 Kollu Şemsiye Ölçüleri

Mango Model YUVARLAK Şemsiye 500cm / 10 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 500 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 70×3 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm – 10 Kol

 

MANGO Model 10 Kollu Şemsiye Videosu

MANGO Model 10 Kollu Şemsiye Özellikleri

 • Marka Şemsiye Evi
 • Mango model ortadan direkli şemsiye
 • Şemsiye yuvarlak şekilde imal edilmektedir
 • Yuvarlak 5 mt çapında imal edilmektedir
 • Tekerlekli frenli mermer ayaklı
 • Estetik görünüm
 • Saçaklı saçaksız hazırlanabilme imkanı
 • Saçaklı modellere baskı yapma imkanı
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar ve bağlantı ekipmanları
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi 
 • Özel projeleriniz için farklı renklerde gövde seçeneği
 • Türkiye’nin her yerine de monte gönderebilme imkanı

Mango 10 Kollu Şemsiye Fotoğraf Galerisi

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize [email protected] mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.) Özel projeleriniz ve toplu alımlarınız için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. 

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)