fbpx

Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi
Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi01
Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi2

Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

2 farklı ölçüde estetik ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımımız, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Yuvarlak modelin saçaklı ve saçaksız tercihi ile mekanınızın görselliğine değer katar. Sade yapısı, kolay açılıp kapanması avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesini eşsiz yapıyor.

 

Temizle
Şemsiye Evi | Logo
 • Açıklama
 • Marka

Açıklama

Avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesi estetik ve şık görünümü, açma kapama sisteminin kolaylığı ile bahçe, teras, balkon gibi mekanlarda tercih edebileceğiniz şemsiyelerdir. Kullanılacak mekana göre 2.5 metre çapında ve 3 metre çaplarında 2 farklı seçeneğe sahiptir. Yerli akrilik şemsiye kumaşları dışında isteğinize bağlı olarak jut kumaş veya Avrupa’dan ithal şemsiyelik kumaşları tercih edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz şemsiye yine isteğinize bağlı olarak saçaklı veya saçaksız olarak imal edilebilir. Ayrıca kullanılacak mekanın konseptine uygun renklere uygun özel projeler içinde kullanabileceğiniz avokado model şemsiyelerimiz bir çok sebepten dolayı bahçe şemsiyesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. 

Diğer modellerimizde olduğu termik ısıl işlemden geçmiş paslanmaya karşı ekstra güçlendirilmiş alüminyum şemsiye gövdesi ve şemsiye kolları kullanılmaktadır. Şemsiye plastik parçalar kendi fabrikamızdaki enjeksiyon makinelerimiz ile imal edilerek bir çok sağlamlık testinden geçmektedirler. 

Klips sistemi sayesinde, şemsiyenin açılıp kapanması makaralı sistemlere göre çok daha pratik ve kolaydır. Dış mekan kullanımları için uygundur. Bahçe, havuz, restaurant, kafe, teras, otel, deniz şemsiyesi olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gölgelendirmek istediğiniz alana estetik bir çözüm sunar ve zenginlik katar. İthal İspanyol malı şemsiye kumaşı sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza yardımcı olacaktır. Fabrikamızda servis imkanı ve yedek parça temini sayesinde yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesi fiyat olarak daha ekonomik olan  ipli makaralı mekanizmaya sahip modeli de bulunmaktadır. 

Şemsiye imalatçısı olmamız bahçe şemsiyesi fiyatları konusunda bir çok firmadan çok daha ekonomik ürün temin edebilmenizi sağlayacaktır. Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktayız. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı fiyat ve teslimat bilgisi için Türkiye’nin her yerinden 444 1 431’den bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi alüminyum bahçe ve restoran şemsiyesi olarak kullanılabilen ürünler İspanyol malı ithal şemsiyelik kumaş ile üretilebildiği gibi ayrıca yerli kumaşta tercih edilebilmektedir. Avokado klips şemsiye modeli açılıp kapanabilme özelliğinin yanı sıra alüminyum gövde ve yüksek mukavemette kollara sahiptir. Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi modellerinde yedek parça temini mevcuttur.

 • Marka Şemsiye Evi
 • Avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesi
 • Yuvarlak 8 kollu olarak imal edilmektedir
 • Yuvarlak 2.5-3 ve 3.5 mt çapında yuvarlak, 2×2, 2.5×2.5 ve 3×3 mt ölçülerinde imal edilir
 • 70 litre bidon, 70 litre beton, 70 kg lüks mermer ayak kullanılabilir 
 • Klips sistem ile kolay bir şekilde açma kapama
 • Estetik görünüm
 • Saçaklı saçaksız hazırlanabilme imkanı
 • Saçaklı modellere baskı yapma imkanı
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar ve bağlantı ekipmanları
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi 
 • Özel projeleriniz için farklı renklerde gövde seçeneği
 • Türkiye’nin her yerine gönderebilme imkanı

Avokado Klips Yuvarlak Şemsiye Videosu

Avokado Klips Yuvarlak Şemsiye Ölçüleri

Avokado Klips YUVARLAK Bahçe Şemsiyesi 250cm / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 250 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips YUVARLAK Bahçe Şemsiyesi 300cm / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 300 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips YUVARLAK Bahçe Şemsiyesi 350cm / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 350 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips KARE Bahçe Şemsiyesi 200×200 / 8 Kollu

Kare Şemsiye - Teknik Çizim

 

Şemsiye Ölçüsü: 200×200 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips KARE Bahçe Şemsiyesi 250×250 / 8 Kollu

Kare Şemsiye - Teknik Çizim

 

Şemsiye Ölçüsü: 250×250 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips KARE Bahçe Şemsiyesi 300×300 / 8 Kollu

Kare Şemsiye - Teknik Çizim

Şemsiye Ölçüsü: 300×300 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Klips Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi Fotoğraf Galerisi

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize info@semsiyeevi.com mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.) Özel projeleriniz ve toplu alımlarınız için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. 

altin marka

Altın Marka Ödülü

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)

Marka

Şemsiye Evi

Şemsiye Evi | Logo