Yandan Direkli KARE Şemsiye

Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye
Yandan Direkli KARE Şemsiye 1
Yandan Direkli KARE Şemsiye 2
Yandan Direkli KARE Şemsiye 3

Yandan Direkli KARE Şemsiye

Şemsiye direğinin yanda olması bu modeli diğer tüm modellerden farklı kılıyor. Kare olmasının en büyük avantajı ise mekan önü kullanımlarda yada birkaç şemsiye yan yana dizildiğinde gölge alanından kayıp olmamasıdır. Diğer bir çok artısı ile işte yandan direkli kare şemsiye…

FiYAT TEKLİFİ AL

Sayın Ziyaretçimiz;
Aşağıdaki formu doldurarak firmamızdan ilgilendiğiniz ürün hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Teklif Al

Fiyat Teklifi Alınacak Ürün: Yandan Direkli KARE Şemsiye

Açıklama

Yandan direkli KARE şemsiye çok farklı kullanım alanları olan ve en çok tercih edilen şemsiye modellerimizdir. Şemsiye direğinin yanda olmasından dolayı bu adı alan modelimiz piyasada yandan gövdeli şemsiye, ampul şemsiye, armut şemsiye gibi isimlerle de anılmaktadır. Şemsiye direğinin yanda olması ortadan direkli şemsiyelerimize göre şemsiye gölgesinin tam verimli olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen olarak imal edilen yandan direkli şemsiye modellerimizden kare modelimizin en büyük artısı birden fazla kullanılması gereken mekanlarda şemsiyelerin yan yana koyularak gölgelendirilmek istenen alanı tam olarak kaplayabilmesidir. Tente pergola veya farklı yollar ile sabit kaplamaların yerine hem görsellik hemde ekonomi açısından yandan direkli kare şemsiyeler tercih edilmektedir. 

Özellikle kafe, restaurant gibi zincir mağazaların tercih ettiği kurumsal bir ürün olsa da bir çok bahçe ve terası süsleyen ürünümüz, farklı boyutları ve kalitesi ile göze batan bir şemsiye modelidir. Kullanım ve ergonomi açısından oldukça pratik olması, şemsiye altındakileri rahatsız etmeden açılıp kapatılabilmesi, tekerlekli frenli mermer ayağı sayesinde taşınması ve yer değiştirmesinin kolaylığı gibi sebeplerden ötürü çok tercih edilen bir üründür. Bunlar dışında mekanlarında uzun yıllar sorunsuz kullanabilecekleri şemsiye arayışındaki kişilerin ilk tercihlerinden biri. Yandan direkli kare şemsiyemiz 3, 3,5 4 metre kare şekli dışında 3×4 metre dikdörtgen olarakta üretilmektedir. Tüm şemsiyelerimiz de olduğu gibi isteğe bağlı olarak yerli veya ithal akrilik şemsiye kumaşı ve farklı renk seçenekleri mevcuttur.

70x70x2,5 mm yan gönde termik ısıl işlemden geçmiş paslanmaya karşı güçlendirilmiş alüminyumdur. Makara sisteminde kullanılan halat ufak gemi ve yatlarda kullanılan halatlardandır. Şemsiyenin açma kapama mekanizması yan gövdede bulunan mekanik dişli sisteme bağlı kolun çevrilmesiyle sağlanmaktadır. Bu mekanik dişli sistem ayrıca güvenliği arttırmak için güvenlik kilidine sahiptir. Kilit açık durumdayken şemsiye kolu boşta olsa bile geri dönmez ve şemsiye kapanmaz. Bu kilidi açtığınız anda şemsiye kolu bir seviyeye kadar geri dönerek şemsiyenin kapanmasını sağlar. Ekstra güç gerektirmeyen bu mekanizma sayesinde özellikle bayanlar tarafından bile şemsiye kolay bir şekilde açıp ve kapatılabilir. 

Diğer şemsiye modellerimiz için Bahçe Şemsiyesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 • Marka Şemsiye Evi
 • Banana Model Yandan Gövdeli Şemsiye
 • Kare ve Dikdörtgen Şekillerinde İmal Edilebilmektedir
 • Kare 3×3, 3,5×3,5, 4×4 metre boyutlarında imal edilmektedir
 • Dikdörtgen 3×4 metre boyutlarında imal edilmektedir
 • Tekerlekli frenli mermer ayaklı
 • Krank milli, kilitli ve halatlı sistem
 • Yan direkte bulunan kol çevrilerek açma-kapama
 • Estetik görünüm
 • Saçaklı saçaksız hazırlanabilme imkanı
 • Saçaklı modellere baskı yapma imkanı
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar ve bağlantı ekipmanları
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi 
 • Özel projeleriniz için farklı renklerde gövde seçeneği
 • Türkiye’nin her yerine de monte gönderebilme imkanı

Yandan Direkli KARE Şemsiye Videosu

Yandan Direkli KARE Şemsiye Ölçüleri

BANANA Yandan Direkli KARE Şemsiye 300 x 300cm  / 8 Kollu

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 300 x 300 cm 
Yan Direk Ölçüsü: 70x70x2,5 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

BANANA Yandan Direkli KARE Şemsiye 350 x 350cm  / 8 Kollu

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 350 x 350 cm 
Yan Direk Ölçüsü: 70x70x2,5 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

BANANA Yandan Direkli KARE Şemsiye 400 x 400cm  / 8 Kollu

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 400 x 400 cm 
Yan Direk Ölçüsü: 100x100x2,5 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

BANANA Yandan Direkli DİKDÖRTGEN Şemsiye 300 x 400cm  / 8 Kollu

dikdortgen semsiyeŞemsiye Ölçüsü: 300 x 400 cm 
Yan Direk Ölçüsü: 70x70x2,5 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Banana Yandan Direkli Kare Şemsiye Fotoğraf Galerisi

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize [email protected] mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.) Özel projeleriniz ve toplu alımlarınız için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. 

altin marka
Altın Marka Ödülü

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)