Ampul Şemsiye

Ampul Bahçe Şemsiyeleri
Ampul şeklinde hazırlanmış olan şemsiye modelleri estetik görünümü nedeniyle tercih edilen seçeneklerden biridir. Özel dişli sistemi sayesinde kolay açılır kapanır özelliğe sahiptir. Aşağı yukarı rahatça hareket ettirilmek dolan şemsiyeler istenilen yüksekliğe göre ayarlanabilir. Farklı tasarımlara ulaşmak isteyenler için hazırlanmış olan birbirinden farklı seçenekler site üzerinden satışa sunulmaktadır.
Pratik ve kaliteli kullanım olanağı elde etmek isteyenler için tasarlanmış olan modellerde kullanılan mekanizma şemsiyenin rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda kaliteli kumaş seçenekleri ile hazırlanmış olan modeller şık duruşunun yanı sıra yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede her mevsim sorunsuz şekilde kullanım olanağı elde edilmesini sağlamaktadır. Şemsiyenin boyutlarının yanı sıra yüksekliği de özellikle kullanıcılar açısından belirleyici özellikler arasında yer almaktadır.

 • Yandan Direkli Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Direğin yanda olması avantajı ile öne çıkan yandan direkli yuvarlak şemsiye modellerimiz, yuvarlağın getirmiş oldu estetik görünüm ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilenler şemsiye modellerimiz arasındadır. Bir çok projede büyük bir keyif ve güven ile kullanabileceğiniz bu model tüm diğer modellerimiz gibi CE belgelidir.
 • Yandan Direkli Plus Model Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Yandan gövdeli şemsiyeler içinde farklı bir tasarım, şık görünüm ve fonksiyonellik arayan kişiler için oldukça özel bir ürün Yandan Direkli Plus Şemsiye... Görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. 
 • Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçü 5m çap... Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye bu ölçüleri ile mega ismini hak eden bir şemsiye modelidir. Döner tablasındaki 320 kg mermer ayak standart olarak gelir. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Yandan Direkli KARE Şemsiye

  0 out of 5
  Şemsiye direğinin yanda olması bu modeli diğer tüm modellerden farklı kılıyor. Kare olmasının en büyük avantajı ise mekan önü kullanımlarda yada birkaç şemsiye yan yana dizildiğinde gölge alanından kayıp olmamasıdır. Diğer bir çok artısı ile işte yandan direkli kare şemsiye...
 • Yana Çift Açılır T Direkli Mega Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçüdür 5m çap 10 kollu mega banana model. Döner tabla ayak standart olarak sunulan bu modelimizde ekstra ağırlıklar ile gerekli denge sağlanmış dır. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.