Ürün Etiketi - Cafe Şemsiyesi

Cafe Şemsiyesi Modelleri

Cafe Şemsiyesi Modelleri özellikle dış mekanlarda ihtiyaç duyulan şemsiyelerdir ve cafe ve restoranlarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Dış ortamlarda oturmak isteyen konuklar için yaz ve kış mevsiminde mutlaka gereklidir. Cafe şemsiyesi pek çok markanın ürettiği bir ürün olurken farklı model ve çeşitlerde tasarlanmaktadır.

Cafe Şemsiyesi Fiyatları

Yaz mevsiminde sıcaktan ve güneşten kış mevsiminde de rüzgar ve yağıştan korunmak isteyenler için tercih edilen önemli bir dekoratif üründür. Teleskopik sistemli şemsiyelerin çokça kullanıldığı cafe şemsiyeleri farklı boyutlarda üretilmektedir. Ayrıca şemsiyelerin kullanımına bağlı olarak havasızlık yaşanmaması için şemsiyelerde artık havalandırma baca sistemi de kullanılarak hava sirkülasyonu da sağlanmaktadır.

Baskılı Cafe Şemsiyesi

İsteğinize göre özel kumaşlardan tasarlanan kafe şemsiyesi su geçirmez özellikte olurken ayrıca özel renk solmayan kumaşlarla da donatılmaktadır. Diğer yandan bir çok cafe zincirinin özellikle istediği şemsiye eteklerine baskı yapılma işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Renkli Cafe Şemsiyesi

Kullanılan mekana uyumlu olması açısından istenilen renkte ve desende de üretilen şemsiye modelleri kolay kullanımlı mekanizması, dayanıklı iskelet yapısı, taşıyıcı ya da sabit ayaklı montajları ve garantili parçalarıyla öne çıkmaktadır. Böylelikle daha ekonomik çözümlerle istenilen ortam sağlanmış olmaktadır. Hava şartlarına engel olunmasının yanında dekoratif amaçlı da kullanılarak mekana uyum ve bütünlükte kazandırabilmektedir.

Cafe Dekorasyonu konusunda hazırladığımız makalemizi okudunuz mu?

Cafenizi diğer cafelere göre ön plana çıkarmak istiyorsanız cafenizin dekorasyonuna da ayrıca önem vermelisiniz. Müşterileriniz sadece yazın değil kışın da cafeyi kullanacağını düşünerek cafenizde dış mekanın önemi de atlamamanız gereken konuların başında geliyor. Hem sigara yasağı hem de müşterilerin güzel havalarda açık havada oturmayı istemesi sebebiyle dış mekanınıza gerekli güzel dekoratif dokunuşlarda bulunmalısınız ki müşterileriniz mekandan memnun kalsın. Hem kullanışlı olması hem de ortama şıklık katması sebebiyle dış mekanların vazgeçilmez ürünü şemsiyeyi de cafenizde bulundurmanız gerekir.

  • Cafelerde genelde içecek ve tatlı servisi yapıldığı için daha küçük masalar tercih edilir bu sebeple küçük masaya uyumlu küçük bir şemsiye ile mekanınıza şık ve sevimli bir hava katabilirsiniz. Yine büyük masalar da kullanacaksanız masanızın boyutuna uygun bir şemsiye etmelisiniz.
  • Kumaşınızın türünü polyester veya naylon yerine solmaz akrilik kumaşlardan seçmenizi tavsiye ediyoruz çünkü bu kumaşlar hem güneş ışıkları hem de soğuk hava şartlarına karşı daha dayanıklı olacaktır.
  • Baca sistemi olan bir şemsiye rüzgara karşı daha dirençli olması sebebiyle tercih edilebilir.
  • Cafenizin reklamını da yapmak istiyorsanız saçaklı modellerde baskı yapılan şemsiyeleri tercih edebilirsiniz.
  • Şemsiyenizin boyunu cafenizin tavanına uygun boyutta tercih etmelisiniz aksi takdirde dekorasyonda kötü bir görüntüye sebep olacaktır ve cafeniz için beklenen isteği karşılamayacaktır.
  • Şemsiyenizin rengini çok koyu tonlarda veya turuncu ve sarı renklerde seçmeyin. Turuncu ve sarı renkler cafenize böceklerin ve arıların gelmesine sebep olacaktır.
  • Şemsiyenizi kilit sistemi olan bir türde tercih ederseniz şemsiyenizi çalınma riskine karşı korumuş olursunuz.
  • Eğer küçük bir cafeye sahipseniz T direkli çift açılır şemsiye tercih ederek şemsiyenizin daha az alan kaplamasını ve cafeniz için daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Genelde cafelerde teleskopik şemsiyeler tercih ediliyor çünkü teleskopik şemsiyeler açılıp kapanırken sağladığı kolaylık sayesinde hem müşterileri rahatsız etmez hem de şemsiyeyi kapatıp açarken mekanda değişiklik yapmamış olursunuz.
  • Isıtıcı özellikli bir şemsiye ile müşterilerinize soğuk hava şartlarına karşı kaliteli bir hizmet vermiş olursunuz.