Cafe Şemsiyesi

Cafe Şemsiyesi Modelleri

Cafe Şemsiyesi Modelleri özellikle dış mekanlarda ihtiyaç duyulan şemsiyelerdir ve cafe ve restoranlarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Dış ortamlarda oturmak isteyen konuklar için yaz ve kış mevsiminde mutlaka gereklidir. Cafe şemsiyesi pek çok markanın ürettiği bir ürün olurken farklı model ve çeşitlerde tasarlanmaktadır.

Cafe Şemsiyesi Fiyatları

Yaz mevsiminde sıcaktan ve güneşten kış mevsiminde de rüzgar ve yağıştan korunmak isteyenler için tercih edilen önemli bir dekoratif üründür. Teleskopik sistemli şemsiyelerin çokça kullanıldığı cafe şemsiyeleri farklı boyutlarda üretilmektedir. Ayrıca şemsiyelerin kullanımına bağlı olarak havasızlık yaşanmaması için şemsiyelerde artık havalandırma baca sistemi de kullanılarak hava sirkülasyonu da sağlanmaktadır.

Baskılı Cafe Şemsiyesi

İsteğinize göre özel kumaşlardan tasarlanan kafe şemsiyesi su geçirmez özellikte olurken ayrıca özel renk solmayan kumaşlarla da donatılmaktadır. Diğer yandan bir çok cafe zincirinin özellikle istediği şemsiye eteklerine baskı yapılma işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Renkli Cafe Şemsiyesi

Kullanılan mekana uyumlu olması açısından istenilen renkte ve desende de üretilen şemsiye modelleri kolay kullanımlı mekanizması, dayanıklı iskelet yapısı, taşıyıcı ya da sabit ayaklı montajları ve garantili parçalarıyla öne çıkmaktadır. Böylelikle daha ekonomik çözümlerle istenilen ortam sağlanmış olmaktadır. Hava şartlarına engel olunmasının yanında dekoratif amaçlı da kullanılarak mekana uyum ve bütünlükte kazandırabilmektedir.

Cafe Dekorasyonu konusunda hazırladığımız makalemizi okudunuz mu?

Cafenizi diğer cafelere göre ön plana çıkarmak istiyorsanız cafenizin dekorasyonuna da ayrıca önem vermelisiniz. Müşterileriniz sadece yazın değil kışın da cafeyi kullanacağını düşünerek cafenizde dış mekanın önemi de atlamamanız gereken konuların başında geliyor. Hem sigara yasağı hem de müşterilerin güzel havalarda açık havada oturmayı istemesi sebebiyle dış mekanınıza gerekli güzel dekoratif dokunuşlarda bulunmalısınız ki müşterileriniz mekandan memnun kalsın. Hem kullanışlı olması hem de ortama şıklık katması sebebiyle dış mekanların vazgeçilmez ürünü şemsiyeyi de cafenizde bulundurmanız gerekir.

 • Cafelerde genelde içecek ve tatlı servisi yapıldığı için daha küçük masalar tercih edilir bu sebeple küçük masaya uyumlu küçük bir şemsiye ile mekanınıza şık ve sevimli bir hava katabilirsiniz. Yine büyük masalar da kullanacaksanız masanızın boyutuna uygun bir şemsiye etmelisiniz.
 • Kumaşınızın türünü polyester veya naylon yerine solmaz akrilik kumaşlardan seçmenizi tavsiye ediyoruz çünkü bu kumaşlar hem güneş ışıkları hem de soğuk hava şartlarına karşı daha dayanıklı olacaktır.
 • Baca sistemi olan bir şemsiye rüzgara karşı daha dirençli olması sebebiyle tercih edilebilir.
 • Cafenizin reklamını da yapmak istiyorsanız saçaklı modellerde baskı yapılan şemsiyeleri tercih edebilirsiniz.
 • Şemsiyenizin boyunu cafenizin tavanına uygun boyutta tercih etmelisiniz aksi takdirde dekorasyonda kötü bir görüntüye sebep olacaktır ve cafeniz için beklenen isteği karşılamayacaktır.
 • Şemsiyenizin rengini çok koyu tonlarda veya turuncu ve sarı renklerde seçmeyin. Turuncu ve sarı renkler cafenize böceklerin ve arıların gelmesine sebep olacaktır.
 • Şemsiyenizi kilit sistemi olan bir türde tercih ederseniz şemsiyenizi çalınma riskine karşı korumuş olursunuz.
 • Eğer küçük bir cafeye sahipseniz T direkli çift açılır şemsiye tercih ederek şemsiyenizin daha az alan kaplamasını ve cafeniz için daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Genelde cafelerde teleskopik şemsiyeler tercih ediliyor çünkü teleskopik şemsiyeler açılıp kapanırken sağladığı kolaylık sayesinde hem müşterileri rahatsız etmez hem de şemsiyeyi kapatıp açarken mekanda değişiklik yapmamış olursunuz.
 • Isıtıcı özellikli bir şemsiye ile müşterilerinize soğuk hava şartlarına karşı kaliteli bir hizmet vermiş olursunuz.
 • Yandan Direkli Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Direğin yanda olması avantajı ile öne çıkan yandan direkli yuvarlak şemsiye modellerimiz, yuvarlağın getirmiş oldu estetik görünüm ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilenler şemsiye modellerimiz arasındadır. Bir çok projede büyük bir keyif ve güven ile kullanabileceğiniz bu model tüm diğer modellerimiz gibi CE belgelidir.
 • Yandan Direkli Plus Model Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Yandan gövdeli şemsiyeler içinde farklı bir tasarım, şık görünüm ve fonksiyonellik arayan kişiler için oldukça özel bir ürün Yandan Direkli Plus Şemsiye... Görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. 
 • Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçü 5m çap... Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye bu ölçüleri ile mega ismini hak eden bir şemsiye modelidir. Döner tablasındaki 320 kg mermer ayak standart olarak gelir. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Yandan Direkli KARE Şemsiye

  0 out of 5
  Şemsiye direğinin yanda olması bu modeli diğer tüm modellerden farklı kılıyor. Kare olmasının en büyük avantajı ise mekan önü kullanımlarda yada birkaç şemsiye yan yana dizildiğinde gölge alanından kayıp olmamasıdır. Diğer bir çok artısı ile işte yandan direkli kare şemsiye...
 • Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiye

  0 out of 5

  Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiyemiz ipli makaralı şemsiye sistemi kullanan en yaygın modellerdendir. 3mt altında olan modeller plajlarda veya havuz başlarında çokça tercih edilirken, 3mt ve üstü ölçüler; restaurant ve kafe gibi mekanların tercih ettiği bahçe şemsiyesi modellerindendir. 

 • Avokado Klips Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  2 farklı ölçüde estetik ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımımız, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Yuvarlak modelin saçaklı ve saçaksız tercihi ile mekanınızın görselliğine değer katar. Sade yapısı, kolay açılıp kapanması avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesini eşsiz yapıyor.  
 • Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Şemsiyemiz ipli makaralı sistemin en çok tercih edilen modellerinden biridir. 8 dilim gövdesi ve saçaklara yapılacak baskı ile mekanın kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir. Farklı projeleriniz için iskeletler renklendirilebilir, kumaşlarda renk ve model çalışması yapılabilir.
 • Öne Çift Açılır En Büyük Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare, veya 4’lü modelimiz ile 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Çift Açılır Plus Mega Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare yada 4’lü 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Yana Çift Açılır T Direkli Mega Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçüdür 5m çap 10 kollu mega banana model. Döner tabla ayak standart olarak sunulan bu modelimizde ekstra ağırlıklar ile gerekli denge sağlanmış dır. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Dört Açılır Mega Şemsiye

  0 out of 5
  Banana Klasik Dört Açılır Bahçe Şemsiyesi
 • Lüks Teleskopik Model Şemsiye

  0 out of 5
  Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi'nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik model şemsiyedir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçüler ve renklerde teleskopik özelliği ile gölgeden, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel bir üründür. 
 • MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  10 kollu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Mango model şemsiyemizin yuvarlak modeli kalın orta boru ile üretilmektedir. İpli makaralı sistemin en mukavemetli modelidir. Özellikle 5mt çapındaki şemsiye fiyat performansı, mukavemet ve estetik bakımından çok başarılıdır.
 • Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4x4 ve 5x5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.
 • Mega Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir restoranların, kafelerin ve lüks mekanların olmazsa olmazı teleskopik şemsiyeler misafirlerinizi rahatsız etmeden açıp kapatabileceğiniz, farklı iklim koşullarında kullanabileceğiniz estetikten ödün vermeden geniş alanları çok başarılı bir şekilde gölgede bırakır.