Ürün Etiketi - Restaurant Şemsiyesi

Restaurant Şemsiyesi Modelleri

Son dönemlerde restaurant ve cafelerin dış mekanlarında en çok tercih edilen ürün şemsiyeler oluyor. Müşterilerin hem yazın hem de kışın açık havadan faydalanmasını sağlayan şemsiyeler sadece bu özelliği ile değil, mekana sağladığı dekoratif şıklık ile de müşterilerin ilgisini çekiyor.

Restaurant şemsiyelerinin üzerine isteğe bağlı olarak baskılar da yapılabiliyor ve böylece işletmenizin reklamını da sağlamış oluyorsunuz.

Mekanınızdaki dekorasyona göre farklı renkler tercih edebilirsiniz. Örneğin; restaurantınıza daha modern bir hava katmak için şemsiyelerinizde siyah ve beyaz renklerin mat tonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Daha hareketli ve cıvıl cıvıl bir dekorasyona sahipseniz daha renkli ve canlı tonlar tercih edebilirsiniz.

Restaurantlarda en çok tercih edilen modeller arasında teleskopik, çift açılır ve yandan gövdeli şemsiyeler bulunuyor çünkü bu şemsiyeler mekanlarda daha az alan kaplaması ve kolayca açılıp kapanabilmesi ile mekanı daha ferah göstererek konforlu bir alan sunuyor.

Restaurantların en çok tercih ettiği bir diğer şemsiye modelinde ise baca sistemi bulunan şemsiyeler yer alıyor. Baca sistemi sayesinde restaurantların dış mekanlarında tüketilen tütün ürünlerinin kokusunun dışarıya çıkması sağlanıyor ve rüzgarı da dışarı vererek soğuk havalardan minimum etkilenmenizi sağlıyor.