Büyük Şemsiye

Büyük Şemsiye Modelleri

Büyük şemsiye kullanım alanları çok farklı olsada ortak isimleri büyük bahçe şemsiyesi’dir. Ayrıca kullanım alanları çok farklı olan bu şemsiyeler gölgelendirme sistemlerinde maddi olarak en ekonomik ve en basit çözüm yoludur. Kullanılan mekana kattığı estetik ve zenginlik  dışında yazın güneş ışıklarından, bahar aylarında hafif bahar yağmurlarından korunmaya yararlar.  Bu yararları, ekonomik ve pratik çözüm olması sebebiyle işletmelerinde bir numaralı gölgelendirme sistemi tabiki bahçe şemsiyesi olmaktadır.

Büyük Şemsiyeler

Bahçe şemsiyelerinin boyutlara göre sınıflandırılması yapılıyor. Büyük bahçe şemsiyesi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel boyutların oluşturulması sağlanabilir. İhtiyacınız olan şemsiye özelliklerini bildirmeniz halinde, boyutlandırma da dahil olmak üzere tam da istediğiniz şekilde şemsiye üretiminin yapılması mümkün. Kısa süre içinde satışa sunulan şemsiyeleri satın alabilirsiniz.

Büyük boy şemsiye tanımı genelde teleskopik şemsiye, yandan direkli şemsiye modelleri için kullanılsa da aslında plaj şemsiyesi gibi çapı 1,5 metreden büyük tüm şemsiye modelleri için kullanılmaktadır.

[su_accordion class=””]
[su_spoiler title=”Kaliteli Büyük Şemsiye” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Kaliteli büyük bahçe şemsiyesi için şemsiyenin üretimi sırasında kullanılan malzemelerin beraberinde, üretim kalitesi ile birlikte ortaya çıkacaktır. Bakıldığında direkt olarak şemsiyelerin kullanımının avantajlı bir hal alması açısından kaliteli önemlidir. Satın almak istediğiniziz şemsiye modelleri için boyut değişebiliyor. Bunun yanında talebiniz kaliteli büyük şemsiye olabilir. Kaliteden ödün vermeyecek olan bir kullanım olmasını sağlamak açısından, üretim aşamalarına dikkat ediliyor. Şemsiyenin kaliteli olduğunu görmeniz için incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Kaliteli şemsiye;

Uzun süre kullanılır.
Güneş ve diğer hava koşullarından etkilenmez.
Kullanılan malzeme dayanıklıdır.
Şemsiyenin açılıp kapanma özellikleri işlevseldir.

Yukarıda verilen özelliklerin şemsiyede olması, kullanımın avantajlı hale gelmesini sağlayacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, şemsiye seçimini çok daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Özel boyutlar için talebiniz sunabilirsiniz.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Büyük Şemsiye Malzemesi” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Şemsiyede kullanılan malzemelerin kaliteli olması, şemsiyenin de kaliteli olmasını sağlayacak. Bunun için seçilen şemsiyede kullanılan malzeme önemli. Örneğin güneşe karşı dayanıklı olması talep olabilir. Güneşten etkilenmeyecek olan bir malzeme seçimi olması durumunda, havuz – bahçe – mağaza gibi alanlarda kullanıma avantajlı olacaktır.[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Büyük Şemsiye Üretimi” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Kullanılan malzemelerin dışında, üretim aşamasında da kalite önemlidir. Üretim aşamasında dikkat edilen mal edilmenin uygun fiyattan olması; ancak bunun yanında kaliteden ödün verilememesi. Buna dikkat edilerek, direkt olarak üretimin en iyi şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor. Kaliteden ödün verilmeden üretilen, boyutu büyük olan ve sizin talebinize göre sunulan bu şemsiyeleri kullanabilirsiniz.[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Büyük Şemsiye Fiyatları” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Şemsiye fiyatlarının belirlenmesinde boyutlar etkili. Büyük şemsiyeler için kullanılacak olan malzeme de daha çok olacağından, elbette direkt olarak fiyatların da belli bir aralıkta olması sonucu doğuyor. Fiyatlar nasıl belirleniyor? Sadece şemsiyenin boyutu fiyatın belirlenmesinde etkin değil. Bunun dışında kullanılan malzeme, şemsiyenin türü ve özellikleri gibi hususlarda direkt olarak fiyatların belirlenmesine etki eder.[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Büyük Şemsiye İmalatçısı” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Bahçe, cafe, restaurant gibi mekanlarınız için daha kullanışlı olduğu düşünülen büyük şemsiye üretiminde, güneşe karşı dayanıklı, su geçirmez malzemeler kullanılır. Bu sayede imal edilen büyük boy şemsiyeler uzun süre kullanımda bile ilk günkü performansını göstermeye devam eder. Büyük şemsiyesi imalatçısı olan Şemsiye Evi, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan fabrikasında 1.5 metreden 5×5 metreye kadar uzanan farklı boy ve şekillerde şemsiye imalatı yapmaktadır. [/su_spoiler]
[/su_accordion]

 • Yandan Direkli Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Direğin yanda olması avantajı ile öne çıkan yandan direkli yuvarlak şemsiye modellerimiz, yuvarlağın getirmiş oldu estetik görünüm ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilenler şemsiye modellerimiz arasındadır. Bir çok projede büyük bir keyif ve güven ile kullanabileceğiniz bu model tüm diğer modellerimiz gibi CE belgelidir.
 • Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçü 5m çap... Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye bu ölçüleri ile mega ismini hak eden bir şemsiye modelidir. Döner tablasındaki 320 kg mermer ayak standart olarak gelir. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Yandan Direkli KARE Şemsiye

  0 out of 5
  Şemsiye direğinin yanda olması bu modeli diğer tüm modellerden farklı kılıyor. Kare olmasının en büyük avantajı ise mekan önü kullanımlarda yada birkaç şemsiye yan yana dizildiğinde gölge alanından kayıp olmamasıdır. Diğer bir çok artısı ile işte yandan direkli kare şemsiye...
 • Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiye

  0 out of 5

  Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiyemiz ipli makaralı şemsiye sistemi kullanan en yaygın modellerdendir. 3mt altında olan modeller plajlarda veya havuz başlarında çokça tercih edilirken, 3mt ve üstü ölçüler; restaurant ve kafe gibi mekanların tercih ettiği bahçe şemsiyesi modellerindendir. 

 • Avokado Klips Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  2 farklı ölçüde estetik ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımımız, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Yuvarlak modelin saçaklı ve saçaksız tercihi ile mekanınızın görselliğine değer katar. Sade yapısı, kolay açılıp kapanması avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesini eşsiz yapıyor.  
 • Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Şemsiyemiz ipli makaralı sistemin en çok tercih edilen modellerinden biridir. 8 dilim gövdesi ve saçaklara yapılacak baskı ile mekanın kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir. Farklı projeleriniz için iskeletler renklendirilebilir, kumaşlarda renk ve model çalışması yapılabilir.
 • Yana Çift Açılır T Direkli Mega Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçüdür 5m çap 10 kollu mega banana model. Döner tabla ayak standart olarak sunulan bu modelimizde ekstra ağırlıklar ile gerekli denge sağlanmış dır. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Lüks Teleskopik Model Şemsiye

  0 out of 5
  Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi'nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik model şemsiyedir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçüler ve renklerde teleskopik özelliği ile gölgeden, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel bir üründür. 
 • MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  10 kollu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Mango model şemsiyemizin yuvarlak modeli kalın orta boru ile üretilmektedir. İpli makaralı sistemin en mukavemetli modelidir. Özellikle 5mt çapındaki şemsiye fiyat performansı, mukavemet ve estetik bakımından çok başarılıdır.
 • Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4x4 ve 5x5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.
 • Mega Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir restoranların, kafelerin ve lüks mekanların olmazsa olmazı teleskopik şemsiyeler misafirlerinizi rahatsız etmeden açıp kapatabileceğiniz, farklı iklim koşullarında kullanabileceğiniz estetikten ödün vermeden geniş alanları çok başarılı bir şekilde gölgede bırakır.