Ürün Etiketi - Büyük Şemsiye

Büyük Şemsiye Modelleri

Büyük şemsiye kullanım alanları çok farklı olsada ortak isimleri büyük bahçe şemsiyesi’dir. Ayrıca kullanım alanları çok farklı olan bu şemsiyeler gölgelendirme sistemlerinde maddi olarak en ekonomik ve en basit çözüm yoludur. Kullanılan mekana kattığı estetik ve zenginlik  dışında yazın güneş ışıklarından, bahar aylarında hafif bahar yağmurlarından korunmaya yararlar.  Bu yararları, ekonomik ve pratik çözüm olması sebebiyle işletmelerinde bir numaralı gölgelendirme sistemi tabiki bahçe şemsiyesi olmaktadır.

Büyük Şemsiyeler

Bahçe şemsiyelerinin boyutlara göre sınıflandırılması yapılıyor. Büyük bahçe şemsiyesi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel boyutların oluşturulması sağlanabilir. İhtiyacınız olan şemsiye özelliklerini bildirmeniz halinde, boyutlandırma da dahil olmak üzere tam da istediğiniz şekilde şemsiye üretiminin yapılması mümkün. Kısa süre içinde satışa sunulan şemsiyeleri satın alabilirsiniz.

Büyük boy şemsiye tanımı genelde teleskopik şemsiye, yandan direkli şemsiye modelleri için kullanılsa da aslında plaj şemsiyesi gibi çapı 1,5 metreden büyük tüm şemsiye modelleri için kullanılmaktadır.

Kaliteli büyük bahçe şemsiyesi için şemsiyenin üretimi sırasında kullanılan malzemelerin beraberinde, üretim kalitesi ile birlikte ortaya çıkacaktır. Bakıldığında direkt olarak şemsiyelerin kullanımının avantajlı bir hal alması açısından kaliteli önemlidir. Satın almak istediğiniziz şemsiye modelleri için boyut değişebiliyor. Bunun yanında talebiniz kaliteli büyük şemsiye olabilir. Kaliteden ödün vermeyecek olan bir kullanım olmasını sağlamak açısından, üretim aşamalarına dikkat ediliyor. Şemsiyenin kaliteli olduğunu görmeniz için incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Kaliteli şemsiye;

Uzun süre kullanılır.
Güneş ve diğer hava koşullarından etkilenmez.
Kullanılan malzeme dayanıklıdır.
Şemsiyenin açılıp kapanma özellikleri işlevseldir.

Yukarıda verilen özelliklerin şemsiyede olması, kullanımın avantajlı hale gelmesini sağlayacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, şemsiye seçimini çok daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Özel boyutlar için talebiniz sunabilirsiniz.

Şemsiyede kullanılan malzemelerin kaliteli olması, şemsiyenin de kaliteli olmasını sağlayacak. Bunun için seçilen şemsiyede kullanılan malzeme önemli. Örneğin güneşe karşı dayanıklı olması talep olabilir. Güneşten etkilenmeyecek olan bir malzeme seçimi olması durumunda, havuz – bahçe – mağaza gibi alanlarda kullanıma avantajlı olacaktır.

Kullanılan malzemelerin dışında, üretim aşamasında da kalite önemlidir. Üretim aşamasında dikkat edilen mal edilmenin uygun fiyattan olması; ancak bunun yanında kaliteden ödün verilememesi. Buna dikkat edilerek, direkt olarak üretimin en iyi şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor. Kaliteden ödün verilmeden üretilen, boyutu büyük olan ve sizin talebinize göre sunulan bu şemsiyeleri kullanabilirsiniz.

Şemsiye fiyatlarının belirlenmesinde boyutlar etkili. Büyük şemsiyeler için kullanılacak olan malzeme de daha çok olacağından, elbette direkt olarak fiyatların da belli bir aralıkta olması sonucu doğuyor. Fiyatlar nasıl belirleniyor? Sadece şemsiyenin boyutu fiyatın belirlenmesinde etkin değil. Bunun dışında kullanılan malzeme, şemsiyenin türü ve özellikleri gibi hususlarda direkt olarak fiyatların belirlenmesine etki eder.

Bahçe, cafe, restaurant gibi mekanlarınız için daha kullanışlı olduğu düşünülen büyük şemsiye üretiminde, güneşe karşı dayanıklı, su geçirmez malzemeler kullanılır. Bu sayede imal edilen büyük boy şemsiyeler uzun süre kullanımda bile ilk günkü performansını göstermeye devam eder. Büyük şemsiyesi imalatçısı olan Şemsiye Evi, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan fabrikasında 1.5 metreden 5×5 metreye kadar uzanan farklı boy ve şekillerde şemsiye imalatı yapmaktadır.