Teleskopik Şemsiye

Teleskopik Şemsiye Modelleri

Şemsiye Evi Türkiye’nin en büyük şemsiye imalatçıları arasındadır. İstanbul’da bulunan şemsiye fabrikamızda ürettiğimiz teleskopik şemsiye modellerimiz aşağıdadır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi aramaktan çekinmeyin…

Dış mekanlarda tercih edilen teleskopik şemsiye modelleri cafe, restaurant, hastane, otel, bahçe ve otel gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Görsellik bakımından kullanıldığı mekana çok şık bir görüntü kazandıran bu büyük şemsiyeler aynı zamanda çok pratik bir kullanıma sahiptir. Cafe, restaurant, lokanta gibi mekanlarda istenildiği taktirde şemsiye üzerine logo veya marka adınız baskı yapılabilmektedir.

Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi’nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik şemsiye modelimizdir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçü ve renklerde, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel gölgelendirme sistemleridir. 

Teleskopik Şemsiye Modellerimiz
Teleskopik şemsiyeler çevirme koluyla kontrol edilebilmektedir. Kullanıldıkları alanlarda güneş ışınları ve yağmur gibi dış etkenlere karşı sizleri ve mekanınızı korumaktadır. Kullanılmadığı zamanlarda veya isteğe göre çevirme koluyla kapatılarak tekerlekli ayakları sayesinde de bir köşeye alınarak gereksiz yer kaplama sorunu da ortadan kalkmaktadır. Teleskopik olması nedeniyle şemsiye altındaki masa ve sandalyeleri toplama ihtiyacı da yoktur.

Yuvarlak ve kare formda üretilebilen bu şemsiyeler kesik elyaf kumaş, akrilik kumaş ya da polyester kumaştan üretilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı kumaşlarla renk solması, yırtılma, su sızdırma gibi sorunlara karşı da garanti vermek oldukça kolaydır. İsteğe bağlı olarak özel dual roof veya baskılı üretilebilen bu ürünler her türlü hava koşulunda ve mekanda kullanıma uygundur.

400 cmden 600’e kadar uzanan ebatlara ek olarak parasol şemsiyeler de bu modele entegre edilerek üretilebilmektedir. Önemli olan teleskopik şemsiyelerin kullanılacağı yere göre uygun seçimi ve doğru kullanımıdır.

Teleskopik Şemsiye İskeleti
20x40x2mm ölçülerinde 8 kollu MEGA Teleskopik model bahçe şemsiyemizde yüksek mukavemette güçlendirilmiş teknik alüminyum kullanılmıştır. Mukavemet artırımı ve kırılmayı önlemek için bütün kollar şemsiye orta borusu ile birlikte termik denilen ısıl işleme tabi tutularak ömrü uzatılmıştır. Şemsiye alüminyumunun üst kısmı eloksal boya uygulaması ile parlak ve lüks şemsiye görünümünü elde etmiş dir.

İthal şemsiyelik kumaşlar daha uzun vadeli kullanımlara sahip olup renk ve desenlerini uzun yıllar bozulmadan koruyabilmektedir. İthal kumaşlarımız İspanyol malıdır.

Şemsiye Evi Türkiye’nin önde gelen şemsiye üreticisi firmalarındandır. Şemsiye imalatında kullanılan tüm parçalar kendi makine parkurumuzda üretilmektedir.

Teleskopik Şemsiye İmalatçısı
Şemsiye üretiminde kullanılan malzeme, şemsiyenin özellikleri ve buna benzer pek çok husus direkt olarak şemsiyenin kalitesini gösterir. Şemsiyesi Modellerimizi İncelemek İsterseniz Bahçe Şemsiyesi Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Teleskopik Şemsiye Nedir?
Teleskobik krank milli şemsiyeler, ortadan çevirmeli, kollu şemsiye, telekopik şemsiye gibi isimlerle de tanınmaktadır. Ortasında bulunan kol çevrilerek açılıp kapanmaktadır. Şemsiye gövdesi içindeki mekanizma şemsiyenin kapanırken yükselmesini, açılırken alçalmasını sağlamaktadır. Bu şekilde olması özellikle kafe ve restaurantların şemsiye altındaki masa ve sandalyeleri toplamadan, müşterilerini rahatsız etmeden şemsiyeleri açıp kapanmasından dolayı tercih etmelerine sebep olmaktadır. Teleskobik şemsiyelerimiz İspanyol malı ithal kumaş seçenekleri ile üretilmektedir. Kare şeklinde 3-4 ve 5 mt. , yuvarlak olarak 4-5 ve 6 metre çapında üretilmektedir.

 
 • Lüks Teleskopik Model Şemsiye

  0 out of 5
  Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi'nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik model şemsiyedir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçüler ve renklerde teleskopik özelliği ile gölgeden, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel bir üründür. 
 • Mega Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir restoranların, kafelerin ve lüks mekanların olmazsa olmazı teleskopik şemsiyeler misafirlerinizi rahatsız etmeden açıp kapatabileceğiniz, farklı iklim koşullarında kullanabileceğiniz estetikten ödün vermeden geniş alanları çok başarılı bir şekilde gölgede bırakır. 
 • Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4x4 ve 5x5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.