Teleskopik Şemsiye

Teleskopik Şemsiye Modelleri

Şemsiye Evi Türkiye’nin en büyük şemsiye imalatçıları arasındadır. İstanbul’da bulunan şemsiye fabrikamızda ürettiğimiz teleskopik şemsiye modellerimiz aşağıdadır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi aramaktan çekinmeyin.

Dış mekanlarda tercih edilen teleskopik şemsiye modelleri cafe, restaurant, hastane, otel, bahçe ve otel gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Görsellik bakımından kullanıldığı mekana çok şık bir görüntü kazandıran bu büyük şemsiyeler aynı zamanda çok pratik bir kullanıma sahiptir. Cafe, restaurant, lokanta gibi mekanlarda istenildiği taktirde şemsiye üzerine logo veya marka adınız baskı yapılabilmektedir.

Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi’nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik şemsiye modelimizdir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçü ve renklerde, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel gölgelendirme sistemleridir. 

Teleskopik Şemsiye Nedir?

Teleskobik krank milli şemsiyeler, ortadan çevirmeli, kollu şemsiye, telekopik şemsiye gibi isimlerle de tanınmaktadır. Ortasında bulunan kol çevrilerek açılıp kapanmaktadır. Şemsiye gövdesi içindeki mekanizma şemsiyenin kapanırken yükselmesini, açılırken alçalmasını sağlamaktadır. Bu şekilde olması özellikle kafe ve restaurantların şemsiye altındaki masa ve sandalyeleri toplamadan, müşterilerini rahatsız etmeden şemsiyeleri açıp kapanmasından dolayı tercih etmelerine sebep olmaktadır. Teleskobik şemsiyelerimiz İspanyol malı ithal kumaş seçenekleri ile üretilmektedir. Kare şeklinde 3-4 ve 5 mt. , yuvarlak olarak 4-5 ve 6 metre çapında üretilmektedir.

Teleskopik Şemsiye Modellerimiz

Teleskopik şemsiyeler çevirme koluyla kontrol edilebilmektedir. Kullanıldıkları alanlarda güneş ışınları ve yağmur gibi dış etkenlere karşı sizleri ve mekanınızı korumaktadır. Kullanılmadığı zamanlarda veya isteğe göre çevirme koluyla kapatılarak tekerlekli ayakları sayesinde de bir köşeye alınarak gereksiz yer kaplama sorunu da ortadan kalkmaktadır. Teleskopik olması nedeniyle şemsiye altındaki masa ve sandalyeleri toplama ihtiyacı da yoktur.

Yuvarlak ve kare formda üretilebilen bu şemsiyeler kesik elyaf kumaş, akrilik kumaş ya da polyester kumaştan üretilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı kumaşlarla renk solması, yırtılma, su sızdırma gibi sorunlara karşı da garanti vermek oldukça kolaydır. İsteğe bağlı olarak özel dual roof veya baskılı üretilebilen bu ürünler her türlü hava koşulunda ve mekanda kullanıma uygundur.

400 cmden 600’e kadar uzanan ebatlara ek olarak parasol şemsiyeler de bu modele entegre edilerek üretilebilmektedir. Önemli olan teleskopik şemsiyelerin kullanılacağı yere göre uygun seçimi ve doğru kullanımıdır.

Teleskopik Şemsiye İskeleti

20x40x2mm ölçülerinde 8 kollu MEGA Teleskopik model bahçe şemsiyemizde yüksek mukavemette güçlendirilmiş teknik alüminyum kullanılmıştır. Mukavemet artırımı ve kırılmayı önlemek için bütün kollar şemsiye orta borusu ile birlikte termik denilen ısıl işleme tabi tutularak ömrü uzatılmıştır. Şemsiye alüminyumunun üst kısmı eloksal boya uygulaması ile parlak ve lüks şemsiye görünümünü elde etmiştir.

İthal şemsiyelik kumaşlar daha uzun vadeli kullanımlara sahip olup renk ve desenlerini uzun yıllar bozulmadan koruyabilmektedir. İthal kumaşlarımız İspanyol malıdır.

Şemsiye Evi Türkiye’nin önde gelen şemsiye üreticisi firmalarındandır. Şemsiye imalatında kullanılan tüm parçalar kendi makine parkurumuzda üretilmektedir.

Teleskopik Şemsiye İmalatçısı

Şemsiye üretiminde kullanılan malzeme, şemsiyenin özellikleri ve buna benzer pek çok husus direkt olarak şemsiyenin kalitesini gösterir. Şemsiyesi Modellerimizi İncelemek İsterseniz Bahçe Şemsiyesi Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

 

Teleskopik Şemsiyelerimiz Hakkında Merak Edilenler

Sipariş verilen ürünler, ürün ve adrese göre ambar/kargo şeklinde adrese teslim edilmektedir. Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız. Ayrıca 3 kıtada 16 ülkeye ihracatımız bulunmaktadır.
İstanbul Beylikdüzü ve Antalya ilinde mağazalarımız mevcuttur. Mesai saatleri içinde mağazalarımızı ziyaret ederek şemsiyelerimizi inceleyebilirsiniz.
Şemsiye Evi'nden satın alınan tüm ürünler fabrika hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Bu süre içinde ihtiyaç duyacağınız her türlü yedek parçayı da temin edebilirsiniz. İthal şemsiye kumaşlarımız solmaya karşı üretici firma tarafından 7 yıl garantilidir. Şemsiye Evi'nden satın alacağınız tüm ürünleri uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Şemsiye Evi olarak üretimini yaptığımız tüm şemsiyelerin etek kısmına baskı yapabilmekteyiz. Yapılan baskılarımız uzun süre renklerini kaybetmemektedir. Baskılı ürünlerimizi cafe ve restaurant zinciri veya otel müşterilerimiz özellikle istemektedir.
Tüm dış mekan şemsiyeler aşırı rüzgarlarda (25 km ve üzeri) kapalı olarak durması gereken şemsiyelerdir. Teleskopik şemsiyelerimiz gerek iskelet ağırlığı, gerek kumaş kalitesi ve en önemlisi kullanılan şemsiye ayağının ağırlığından dolayı yüksek hızlardaki rüzgarlara dayanıklı olsa bile kendinizi ve müşterilerinizi tehlikeye atmamak için kapatmak gereklidir.
Üretimini yaptığımız teleskopik şemsiyelerimiz 3 metreden 6 metreye kadar farklı boy ve şekillerde imal edilmektedir.
Şemsiye Evi markalı teleskopik şemsiyelerimiz de ekonomik, otomatik ve çevirme kolu olan sistemler kullanmaktayız.