Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi1
Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi 1
Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

Şemsiyemiz ipli makaralı sistemin en çok tercih edilen modellerinden biridir. 8 dilim gövdesi ve saçaklara yapılacak baskı ile mekanın kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir. Farklı projeleriniz için iskeletler renklendirilebilir, kumaşlarda renk ve model çalışması yapılabilir.

FiYAT TEKLİFİ AL

Sayın Ziyaretçimiz;
Aşağıdaki formu doldurarak firmamızdan ilgilendiğiniz ürün hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Teklif Al

Fiyat Teklifi Alınacak Ürün: Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

Açıklama

Şemsiye Evi Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi evinizin bahçesi, otel, kafe ve teras gibi alanlarda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Avokado yuvarlak şemsiyede ithal kumaşın yanı sıra yerli kumaş seçeneği de mevcuttur. Estetik görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip modeller ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak dikkatli bir üretim sürecinden geçmektedir.

İpli makaralı sistemlerde en çok tercih edilen modelimiz olan Avokado yuvarlak şemsiyelerimiz farklı mekanlarda gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir bahçe şemsiyesidir. Bahçe şemsiyesi, otel şemsiyesi, kafe şemsiyesi, teras şemsiyesi, plaj ve havuz şemsiyesi olarak kullanıma oldukça uygundur. Avokado model şemsiyemiz hem ekonomikliği hemde estetik, sağlam ve dayanıklı olması sayesinde şemsiye ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Şemsiye piyasasında en çok tercih edilen ipli makaralı şemsiye sistemde şemsiye gövdesindeki ipin çekilerek şemsiyenin açılmaktadır. İp çekildikten ve şemsiye tam gerginliğe ulaştıktan sonra ip şemsiye gövdesindeki kancaya sarılarak şemsiye sabitlenir. 

Şemsiye boyutu olarak çok geniş bir yelpazeye sahip olan modelimiz 2.5 metreden 5 metreye kadar 4 farklı ölçüde imal edilmektedir. Bu sayede farklı mekanlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. 2.5 metre çapındaki şemsiyemizi havuz veya plaj şemsiyesi olarak kullanabileceğiniz gibi 4 veya 5 metrelik olan modeli restaurant veya cafe şemsiyesi olarak kullanmak mümkündür. 

Diğer avokado model şemsiyelerimiz gibi bu modelimizde de yerli şemsiye kumaşları dışında isteğe bağlı olarak Avrupa’dan ithal şemsiyelik kumaşlarda kullanılabilmektedir. Avrupa’dan ithal şemsiye kumaşları yerli kumaşlara göre renk solmazlığı bakımından yerli kumaşlara göre daha güçlüdür. Yine tercihinize bağlı olarak şemsiyeler saçaklı veya saçaksız olarak imal edilebilmektedir. Saçaklı modellerimize firma, marka adı veya logonuzun baskısı yapılabilir. Standart üretimimizdeki şemsiye kumaşı renkleri dışında özel projeleriniz için oldukça geniş bir renk skalamız mevcuttur. 

Diğer modellerimizi incelemek isterseniz Bahçe Şemsiyesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 • Marka Şemsiye Evi
 • Avokado model yuvarlak şemsiye
 • 2.5 mt – 3 mt – 4 mt ve 5 mt çapında imal edilmektedir
 • 8 kolludur
 • Ölçüye göre şemsiye bidonu veya mermer şemsiye ayakları tercih edilebilir
 • İpli makaralı sistem ile açılır kapanır
 • Estetik bir görünüme sahiptir
 • Saçaklı saçaksız imal edilebilir
 • Saçaklı modellere şemsiye saçağına baskı yapma imkanı vardır
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı tercih edebilirsiniz
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar ve bağlantı ekipmanları kullanılmıştır
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesine sahiptir
 • Özel projeleriniz için farklı renklerde gövde seçenekleri imal edilebilir
 • Türkiye’nin her yerine gönderebilme imkanı

Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi Videosu

Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi Ölçüleri

Avokado Model YUVARLAK Şemsiye 250cm / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 250 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Model YUVARLAK Şemsiye 300cm / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 300 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Model YUVARLAK Şemsiye 400cm / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 400 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 70 x 3 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Avokado Model YUVARLAK Şemsiye 500cm / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 500 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 70 x 3 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi Fotoğraf Galerisi

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize [email protected] mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.) Özel projeleriniz ve toplu alımlarınız için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. 

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

altin marka
Altın Marka Ödülü

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)