Kiwi Model Plaj Şemsiyesi

Plaj şemsiyesi ve değişik kullanım alanları, şemsiye dediğimiz zaman aklımıza kış mevsimi üzerinden yağmurlardan korunma amacı ile kullanılmış olan ürünler gelmiş olsa dahi, yaz sıcaklarında doğal yollarla gölge bulunamayan mekanlarda kullanabilmesi için üretilmiş plaj şemsiyeleri de yer almaktadır. Plajlar üzerinde yoğun güneş ve mevcut güneş ısısından korunabilmek için kullanılmakta olan bu şemsiyeler, sizlere tatilin keyfine varılmasını sağlayan en önemli araç ve gereçlerden bir tanesidir.

Yaz sezonunun ve şüphesiz yaz tatilinin en önemli olaylarından bir tanesi kuşkusuz dinlenmek, denize girmek ve yüzmek diyebiliriz. Tabi tatil dediğimiz zaman sadece deniz girmek veya yüzmek düşünülmez. Bunların yanında dinlenmenin de önemini vurgulamak gerekir. Uzun saatler boyunca güneş altında oturmak ve güneşin zararlı ışınlarından korunabilmek, lekeler, sivilceler ve kanser gibi rahatsızlıklara sebep veren güneşin zararlı ışınlarından korunmak oldukça önemlidir. Bana ve sizlere göre tabi plajın tam anlamıyla keyfini yaşamak, tatilin tüm imkanlarından faydalanabilmek için en önemli keyif aracının şüphesiz plaj şemsiyesinin olmasıdır diye düşünüyoruz. Gerek kendi başımıza gitmiş olduğumuz plajlar üzerinde, gerekse piknik alanlarında, tatil için gitmiş olduğunuz konaklama veya otel gibi yerlerde muhakkak ihtiyacımız olacak ürünlerin başında şemsiyeler gelmektedir. Plaj şemsiyeleri imal eden firmamız, her türlü renklerde, değişik tasarımlarla her biri birbirinden güzel plaj şemsiyeleri ile sizlere kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı gereğiyle en çok tercih edilen şemsiye modellerini üretmek firmamızın başlıca amacımızdır. Sizlere sunduğumuz geniş ürün yelpazemizdeki ürünlerimiz gurur kaynağımızdır.

2 metreden 6 metreye kadar ürettiğimiz değişik model ve tasarımlardaki şemsiyelerimiz ile sektöre yön veren firmaların başındayız.

Plaj şemsiyelerinin olması gereken en önemli özelliği tabiki de güneşin zararlı olan UV ışınlarını süze bilmesidir. Üretmiş olduğumuz tüm şemsiye modellerimizde kullandığımız İspanyol malı ithal şemsiyelik kumaşlarımız %95-97 oranında güneşin UV ışınlarını süzmektedir. UV ışınlarını geçirmeksizin, kullanış açısından oldukça konforlu, ekonomik ve her bütçeye uygun şemsiye modellerimiz dışında, sadece plajlar üzerinde değil, gündelik yaşamınızda farklı mekanlarda da kullanabileceğiniz şemsiyelerimiz sizlere uzun yıllar rahat bir kullanım sağlamaktadır.