Otel Şemsiyesi

Otel Şemsiyesi Modelleri 

Şemsiye Evi markalı Otel Şemsiyesi, otel, pansiyon, tatil köyü gibi mekanlarda kullanıma uygun olarak imal edilmiş şemsiyelerdir. Otel Şemsiyeleri 2 metreden 6 metreye kadar değişik genişliklerde, kare, yuvarlak ve dikdörtgen şekildedir. Ayrıca yandan direkli, çift açılır, klips, makaralı sistem, şanzımanlı olmak üzere bir çok değişik otel şemsiyesi imalatıda bulunmaktadır.

 

Sağlam Otel Şemsiyesi

Otel şemsiyelerinde yoğun kalabalıklar, ani rüzgar değişimleri ve güvenlik ön planda tutularak ekstra güçlendirilmiş alüminyum profiller ve şemsiye kolları kullanılmıştır. Bunun dışından ekstra direnç için alüminyum şemsiye gövdesi ve kolları termik ısıl işleme tabi tutularak uzun yıllar kullanılması ve estetik bir görünüm kazanması sağlanmıştır.

Otel projelerine özel olarak adetli alımlar için istenilen renklerde alüminyum profiller kullanılabilir.

Otel şemsiyeleri yoğun kullanım aralıkları, tüm hava şartları ve güvenlik kriterleri ön planda tutularak ekstra güçlendirilmiş profiller ve şemsiye kollarıyla imal edilmektedir.

Baskılı Otel Şemsiyesi

Otel şemsiyesi çeşitlerinde genellikle sağlamlık ve güvenlik özellikleri aranırken UV korumalı ve su geçirmeyen dört mevsimlik ithal kumaşlı şemsiye tenteleri de çokça tercih edilmektedir. İsteğe göre otel isminin veya sloganların desenli ve ya düz şekilde şemsiyelere baskılanması da mümkün olmakla birlikte ayrıca sabit ayaklı veya döner ayaklı modelleri de değerlendirmek önemlidir. Döner ayaklı modellerde tekerlekli düzenekler sayesinde yerinin değiştirilebilmesi kolay ve güvenli olmaktadır.

Hava Sirkülasyonu

Otel Şemsiyelerinde de bacalı sistem kullanılmıştır. Bu sayede şemsiye altında biriken sıcak havanın şemsiyenin üst kısmından çıkması sağlanmıştır. Sıcak hava tahliyesinde kullanılan bir önemli etkende kumaşların nefes alan özel şemsiye kumaşları olmasıdır. Kumaşlar demişken özellikle çok fazla güneş alan bölgelerde bulunan otellerde, (Ege ve Akdeniz bölgesi gibi.) Avrupa malı ithal kumaşlar önerilmektedir. Şemsiye Evi otel şemsiyelerinde İspanyol malı ithal kumaşlar kullanmaktadır. Çünkü İspanyol malı şemsiye kumaşları, yerli ve uzak doğu kumaşlara göre çok daha güçlü, renk solma konusunda ise diğer şemsiye kumaşlarına göre en az 5 kat daha güçlüdür.

Otel Şemsiyesi İmalatı

Otel Şemsiyesi denince akla gelen ilk firma olan Şemsiye Evi Türkiye’nin sayılı şemsiye imalatçılarındandır. Bu sebeple Şemsiye Evi’nden aldığınız şemsiyelerde büyük marketlerde satılan ucuz uzak doğu menşeli şemsiyelerde yaşanan yedek parça sıkıntısı tamir ettirememe gibi sorunları yaşamazsınız. Yıllarca kullanabileceğiniz Havuz Şemsiyesi arıyorsanız Şemsiye Evi markalı şemsiyeleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 • Yandan Direkli Plus Model Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Yandan gövdeli şemsiyeler içinde farklı bir tasarım, şık görünüm ve fonksiyonellik arayan kişiler için oldukça özel bir ürün Yandan Direkli Plus Şemsiye... Görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. 
 • Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Tasarım bir ürün olan avokado yarasa bahçe şemsiyesi, görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. Plaj, havuz kenarı ve küçük oturma gruplarında gayet verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İpli mekanizması ile açılıp kapanması en kolay olan şemsiye modellerimizden biridir. Jut kumaşlar ile çok daha süre kullanmanız mümkündür.
 • Öne Çift Açılır En Büyük Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare, veya 4’lü modelimiz ile 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Çift Açılır Plus Mega Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare yada 4’lü 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Yana Çift Açılır T Direkli Mega Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçüdür 5m çap 10 kollu mega banana model. Döner tabla ayak standart olarak sunulan bu modelimizde ekstra ağırlıklar ile gerekli denge sağlanmış dır. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Dört Açılır Mega Şemsiye

  0 out of 5
  Banana Klasik Dört Açılır Bahçe Şemsiyesi
 • Kiwi Klips Yuvarlak Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Plaj şemsiyelerinin en luks alternatifidir. Saçaklı ve saçaksız olarak üretilen model bir çok otel ve plaj projesinde sorunsuz olarak kullanılmaktadır. İki şezlong başına rahatça koyabileceğiniz, isteğe bağlı olarak orta masasını kullanabileceğiniz ürün firmamızın lokomotif ürünlerindendir.
 • Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Kendi gurubunun önde gelen ürünlerinden olan kiwi model şemsiyemiz birinci sınıf alüminyum kol ve gövde yapısına sahiptir. Yüksek mukavemete sahip plastik komponentler, şemsiyenizin ömrünü uzatmaktadır. 
 • Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4x4 ve 5x5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.
 • Mega Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir restoranların, kafelerin ve lüks mekanların olmazsa olmazı teleskopik şemsiyeler misafirlerinizi rahatsız etmeden açıp kapatabileceğiniz, farklı iklim koşullarında kullanabileceğiniz estetikten ödün vermeden geniş alanları çok başarılı bir şekilde gölgede bırakır.