Ürün Etiketi - Otel Şemsiyesi

Otel Şemsiyesi Modelleri 

Şemsiye Evi markalı Otel Şemsiyesi, otel, pansiyon, tatil köyü gibi mekanlarda kullanıma uygun olarak imal edilmiş şemsiyelerdir. Otel Şemsiyeleri 2 metreden 6 metreye kadar değişik genişliklerde, kare, yuvarlak ve dikdörtgen şekildedir. Ayrıca yandan direkli, çift açılır, klips, makaralı sistem, şanzımanlı olmak üzere bir çok değişik otel şemsiyesi imalatıda bulunmaktadır.

 

Sağlam Otel Şemsiyesi

Otel şemsiyelerinde yoğun kalabalıklar, ani rüzgar değişimleri ve güvenlik ön planda tutularak ekstra güçlendirilmiş alüminyum profiller ve şemsiye kolları kullanılmıştır. Bunun dışından ekstra direnç için alüminyum şemsiye gövdesi ve kolları termik ısıl işleme tabi tutularak uzun yıllar kullanılması ve estetik bir görünüm kazanması sağlanmıştır.

Otel projelerine özel olarak adetli alımlar için istenilen renklerde alüminyum profiller kullanılabilir.

Otel şemsiyeleri yoğun kullanım aralıkları, tüm hava şartları ve güvenlik kriterleri ön planda tutularak ekstra güçlendirilmiş profiller ve şemsiye kollarıyla imal edilmektedir.

Baskılı Otel Şemsiyesi

Otel şemsiyesi çeşitlerinde genellikle sağlamlık ve güvenlik özellikleri aranırken UV korumalı ve su geçirmeyen dört mevsimlik ithal kumaşlı şemsiye tenteleri de çokça tercih edilmektedir. İsteğe göre otel isminin veya sloganların desenli ve ya düz şekilde şemsiyelere baskılanması da mümkün olmakla birlikte ayrıca sabit ayaklı veya döner ayaklı modelleri de değerlendirmek önemlidir. Döner ayaklı modellerde tekerlekli düzenekler sayesinde yerinin değiştirilebilmesi kolay ve güvenli olmaktadır.

Hava Sirkülasyonu

Otel Şemsiyelerinde de bacalı sistem kullanılmıştır. Bu sayede şemsiye altında biriken sıcak havanın şemsiyenin üst kısmından çıkması sağlanmıştır. Sıcak hava tahliyesinde kullanılan bir önemli etkende kumaşların nefes alan özel şemsiye kumaşları olmasıdır. Kumaşlar demişken özellikle çok fazla güneş alan bölgelerde bulunan otellerde, (Ege ve Akdeniz bölgesi gibi.) Avrupa malı ithal kumaşlar önerilmektedir. Şemsiye Evi otel şemsiyelerinde İspanyol malı ithal kumaşlar kullanmaktadır. Çünkü İspanyol malı şemsiye kumaşları, yerli ve uzak doğu kumaşlara göre çok daha güçlü, renk solma konusunda ise diğer şemsiye kumaşlarına göre en az 5 kat daha güçlüdür.

Otel Şemsiyesi İmalatı

Otel Şemsiyesi denince akla gelen ilk firma olan Şemsiye Evi Türkiye’nin sayılı şemsiye imalatçılarındandır. Bu sebeple Şemsiye Evi’nden aldığınız şemsiyelerde büyük marketlerde satılan ucuz uzak doğu menşeli şemsiyelerde yaşanan yedek parça sıkıntısı tamir ettirememe gibi sorunları yaşamazsınız. Yıllarca kullanabileceğiniz Havuz Şemsiyesi arıyorsanız Şemsiye Evi markalı şemsiyeleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.