Yandan Direkli Şemsiye

Yandan Direkli Şemsiye Modelleri

Yandan direkli şemsiye, masa lambası modeline benzeyen sektörde ampul şemsiye olarakta adlandırılan şemsiyelerdir. Bu modeller diğer şemsiyelere göre daha estetik olması nedeniyle popüler şemsiye modellerinin başında gelir.  Sabit ya da tekerlekli mermer ayaklarıyla kolaylıkla kontrol edilebilen şemsiyeler ahşap görünümlü veya beyaz gövdeli olarak üretilmektedir. Gövdesinin şekli nedeniyle şemsiye gölgesinden daha fazla yararlanabilmeniz mümkündür.

Uzun zamandır bahçe şemsiyesi sektöründe faaliyet gösteren firmamız, özellikle yandan direkli şemsiye konusunda müşterilerini son derece memnun etmektedir.

Türkiye’de bir ilk olarak Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye üretimi yapan Şemsiye Evi, ürünün tüm haklarını yasalar çerçevesinde korunmakta, patent ve tasarım tescil hakkı firmamızda bulunmaktadır.


Yandan Direkli Şemsiye Modellerimiz
Yandan direkli şemsiye modellerimiz kare, yuvarlak ve dikdörtgen şekillerinde, 2 metreden 5 metreye farklı ölçülerde ve modellerde üretilmektedir. Bu şemsiyelerimizde yüksek mukavemette teknik alüminyum kullanılmıştır. Mukavemet artırımı ve kırılmayı önlemek için bütün kollar şemsiye orta borusu ile birlikte termik denilen ısıl işleme tabi tutularak ömrü uzatılmıştır. Diğer yandan 4m yandan direkli yuvarlak şemsiye, 10 kollu ve 5m yandan direkli yuvarlak şemsiye modellerimiz de ekstra olarak yan direklerinde 70x70x3mm çelik profil kullanılmaktadır. Şemsiye alüminyumunun üst kısmı elektro statik boya uygulaması ile parlak ve lüks şemsiye görünümünü elde edilmiştir. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki yandan direkli şemsiye modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yandan Direkli Şemsiye Hakkında
7 rakamına benzeyen bu şemsiyeler bahçe, müstakil ev, villa, otel, havuz, cafe ve restoran şemsiyesi olarak çok farklı mekanlarda özellikle tercih edilen modellerin başında gelir. Şemsiye direğinin yanda olması şemsiye altındaki gölge alanından tam verim alınmasını sağlar. Çoğunlukla yandan direkli olarak bilinse de sektörde farklı isimlerle anılabilmektedir. En çok kullanılan isimler yandan gövdeli şemsiye, ampul şemsiye, yandan kollu şemsiye dir.
Eğer bir bahçeniz varsa, yaz aylarında güneşlenmekten ve bahçede oturmaktan hoşlanıyorsanız firmamızın ürettiği yandan gövdeli şemsiyeler bahçenize çok büyük zenginlik katacaktır.

360 derece dönebilen ve özellikle güneşe göre ayarlanabilen şemsiyeler sayesinde artık güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak ya da yerinizi değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Çeşitli boyutlarda olan yandan gövdeli şemsiye kullanılmadığı zaman kolaylıkla kapatılıp kılıfı ile koruma altına alınabilir. Kullanıldığı alanlara son derece uyum sağlayan bu modeller, sadece güneşe değil, aynı zamanda rüzgâra ve hafif yağmura dayanıklıdır.

Yandan Direkli Şemsiye Üretimi
Kullanılan malzemelerin dışında, üretim aşamasında da kalite önemlidir. Şemsiye Evi olarak tüm ürünlerimiz gibi yandan gövdeli şemsiye üretimi konusunda da yüksek kalite standartlarına bağlıyız. Büyük şemsiyesi imalatçısı olan Şemsiye Evi, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan fabrikasında 2 metreden başlayan ölçülerde yandan direkli şemsiye imalatı yapmaktadır.

 • Yandan Direkli KARE Şemsiye

  0 out of 5
  Şemsiye direğinin yanda olması bu modeli diğer tüm modellerden farklı kılıyor. Kare olmasının en büyük avantajı ise mekan önü kullanımlarda yada birkaç şemsiye yan yana dizildiğinde gölge alanından kayıp olmamasıdır. Diğer bir çok artısı ile işte yandan direkli kare şemsiye...
 • Yandan Direkli Plus Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Yandan gövdeli şemsiyeler içinde farklı bir tasarım, şık görünüm ve fonksiyonellik arayan kişiler için oldukça özel bir ürün Yandan Direkli Plus Şemsiye... Görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. 
 • Çift Açılır T Direkli Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçüdür 5m çap 10 kollu mega banana model. Döner tabla ayak standart olarak sunulan bu modelimizde ekstra ağırlıklar ile gerekli denge sağlanmış dır. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçü 5m çap... Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye bu ölçüleri ile mega ismini hak eden bir şemsiye modelidir. Döner tablasındaki 320 kg mermer ayak standart olarak gelir. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Yandan Direkli Yuvarlak Şemsiye

  0 out of 5
  Direğin yanda olması avantajı ile öne çıkan yandan direkli yuvarlak şemsiye modellerimiz, yuvarlağın getirmiş oldu estetik görünüm ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilenler şemsiye modellerimiz arasındadır. Bir çok projede büyük bir keyif ve güven ile kullanabileceğiniz bu model tüm diğer modellerimiz gibi CE belgelidir.