Çift Açılır Bahçe Şemsiyesi

Bu tipteki şemsiyeler için yandan direkli, T demirli, çift açılır, ampul şemsiye gibi değişik isimler kullanılmaktadır. Genellikle restaurant ve kafe ve oteller tarafından tercih edilmekle birlikte gönül rahatlığıyla bahçe şemsiyesi veya teras şemsiyesi olarakta kullanabilirsiniz.

  • Çift açılır şemsiyelerimiz kare, dikdörtgen ve yuvarlak olarak farklı şekillerde ve ebatlarda imal edilmektedir.
  • Çift açılır şemşiyelerimiz de şemsiye boyutlarına göre 160 ile 300 kg aralığında mermerli ayaklar kullanılmaktadır. Bu mermerli ayaklar frenli ve tekerleklidir. Ayrıca tekerlekleri sayesinde kendi ekseninde 360 derece dönebilmektedir.
  • Çift açılır şemsiyemizde ipli makaralı sistem kullanılmaktadır. Makara kolu çevrilerek şemsiyenin basit ve kolay bir şekilde açılıp kapanması sağlanır.
  • Çift açılır şemsiyelerimizde ispanyol malı solmaya ve çürümeye karşı uzun ömürlü ithal şemsiye kumaşları kullanılmaktayız. İthal kumaşlar yerli ve uzak doğu kumaşlara göre çok daha güçlüdür. Renk solmazlık ve çürümezlik özelliği olan bu kumaşlar, orta ve uzun vadede çok verimlidir.
  • Çift açılır şemsiyelerimizde normal seri üretim renklerimiz dışında özel isteklerinize uygun renk kartelamızda bulunan renklerde de şemsiyeler üretebilmekteyiz.
  • Tüm Şemsiyelerimizde kullanılan Alüminyum bölümlerin tamamı elektrostatik boyalıdır.
  • Tüm Şemsiye Evi markalı şemsiyelerimizde kumaş üzerine logo, baskı uygulamaları yapılabilmektedir. (Baskı ücreti için Müşteri Temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.)
  • Tüm Şemsiye Evi markalı şemsiyelerde sorunsuz yedek parça temini ve fabrikamızda servis imkanı bulunmaktadır.
  • Şemsiye Evi markalı şemsiyelerimiz İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ’nde bulunan fabrikamızda kendi üretim bandımızda üretilmektedir.
 

Bu tarz şemsiyelerimiz mekanlarda daha büyük alanları gölgelendirmek için kullanabileceğiniz şemsiye çeşitleridir. Bu tarz şemsiyelerimiz fazla kola sahip olmasından dolayı dayanıklılık açısından da oldukça güçlüdür. Şemsiyelerimiz tek bir şemsiye ayağından gelen gövdeye sahip olup yanlara doğru açılan kollara sahiptir ve kare şeklinde üretilmektedir. İkili modelimiz 18 metrekare alana gölgelik sağlarken dörtlü modelimiz ise 36 metrekarelik alana gölgelik sağlamaktadır. Çift açılır şemsiyemizin öne doğru açılan modeli de bulunmaktadır. Yine iki öne ve iki arkaya olacak şekilde dörtlü şemsiye şeklinde de kullanabilir ve daha büyük alanlara gölgelik sağlayabilirsiniz.

 

Bu modeldeki şemsiyemizin ise alışılmışın dışındaki tasarımı ve estetik duruşuyla bulunduğu mekana farklı bir hava katacaktır. Yandan direkli olması sebebiyle fonksiyel kullanıma sahip bu şemsiyemiz kare, yuvarlak ve dikdörtgen şekilde üretilmektedir.