Yarasa Gazebo Tente

Yarasa tente Şemsiye Evinin patentli ürünü olan 4mx4m ölçülerindeki gölgelendirme ortamlarına görsel açıdan estetik görüntüler sunmaktadır ve yarasa tente gazebo asimetrik yapıya sahiptir. Yarasa tente mimari tasarım bakımından zengin bir duruş sergilemektedir. Bahçe, kafe ve teras gibi mekanlarda kullanılabilmektedir. kolay montaj ve demontaj imkanı mevcuttur. Yarasa tentenin teknik özellikleri arasında metal bağlantı ekipmanları bulunmaktadır.

  • Yarasa Gazebo

    0 out of 5
    Yarasa tenteler Şemsiye Evi bünyesinde üretimine devam edilen ve asimetrik yapısı sayesinde görsel anlamda estetik bir forma sahip ürünlerdendir. Birçok alanda kullanımı mümkündür ki bu mekanlar arasında bahçe, kafe ve teras gibi yerler sayılabilmektedir. 
  • Klasik Gazebo

    0 out of 5
    Yarasa tenteler Şemsiye Evi bünyesinde üretimine devam edilen ve asimetrik yapısı sayesinde görsel anlamda estetik bir forma sahip ürünlerdendir. Birçok alanda kullanımı mümkündür ki bu mekanlar arasında bahçe, kafe ve teras gibi yerler sayılabilmektedir. Yarasa tentelerin montajının yanı sıra de-montajı da kolaydır. Şemsiye Evinin patentli ürünlerinden olan yarasa tentenin ölçüsü 4mx4m şeklindedir.