fbpx

Yarasa Gazebo

Yarasa-Tente-Gazebo
Yarasa-Tente-Gazebo-1
Yarasa-Tente-Gazebo-2

Yarasa Gazebo

Yarasa tenteler Şemsiye Evi bünyesinde üretimine devam edilen ve asimetrik yapısı sayesinde görsel anlamda estetik bir forma sahip ürünlerdendir. Birçok alanda kullanımı mümkündür ki bu mekanlar arasında bahçe, kafe ve teras gibi yerler sayılabilmektedir. 

Temizle
Şemsiye Evi | Logo
  • Açıklama
  • Marka

Açıklama

Şemsiye Evi olarak gölgelendirme sistemlerinde kendi patentli ürünümüz olan 4 mt. × 4 mt. ölçülerindeki  Yarasa Gazebo Tentemiz asimetrik yapısı sayesinde kullanılan alanlara estetik bir görüntü katmaktadır. 

Ürünümüz kaliteli ve sağlam sabit bir gölgelendirme sistemi isteyen bir çok müşterimizin ilk tercihidir. Ayrıca Şemsiye Evi markası ürünün tercih edilmesindeki bir diğer sebeptir. 1978 yılından beri sürdürdüğümüz kalite anlayışı ile ürettiğimiz patentli ürünlerimizin en sonuncusu olan Yarasa Tente Gazebomuz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Toprak zeminde ürün ayaklarının altına 12 cm kalınlığında 40Kg’lık mermerler kullanılmaktadır.

Yarasa Gazebo Bahçelerinizde…

Pahalı konstrüksiyonlar ve uzun üretim sürelerine tahammülü olmayanlar için en estetik çözüm. Mimari membran yapıları andıran görselliği, sağlam konstrüksiyonu farklı renk ve kumaş seçenekleri ile yarasa gazebo gölgenin en doğal halini sizlere sunmaktadır. Delikli jut kumaş ile rüzgarlı alanlarda dahi kullanılabilen, mermer ayağı ile ekstra bir montaja ihtiyaç duymayan ürün tamamen kullanıcı dostudur. Yarasa tente Şemsiye Evi’nin patentli ürünüdür. 4mt x 4mt ölçülerindeki gölgelendirme ortamlarına görsel açıdan estetik bir görüntü sunmaktadır. Mimari tasarım bakımından zengin bir duruşa sahip olan ürünümüz bahçe, kafe, restoran ve teras gibi mekanlarda kullanılabilmektedir. Kolay montaj ve de montaj imkanı olmasıda ürünümüzün ekstra bir özelliğidir. Bahçe şemsiyesi modellerimize alternatif bir gölgelendirme sistemidir. 

Yarasa Gazebo Ölçüleri

Yarasa Tente Gazebo 300×300

Kare Semsiye TeknikÖlçüler: 300 cm x 300 cm
Direkler: 100 x 100 x 2 mm
Üst Bağlantı Kolları: 40 x 40 x 2 mm 

 

Yarasa Tente Gazebo 400×400

Kare Semsiye TeknikÖlçüler: 400 cm x 400 cm
Direkler: 100 x 100 x 2 mm
Üst Bağlantı Kolları: 40 x 40 x 2 mm 

 

Yarasa Tente Gazebo 500×500

Kare Semsiye TeknikÖlçüler: 500 cm x 500 cm
Direkler: 100 x 100 x 2 mm
Üst Bağlantı Kolları: 40 x 40 x 2 mm 

Yarasa Gazebo Genel Özellikleri

  • Marka Şemsiye Evi
  • Şemsiye Evi patentli ürünü
  • Farklı kumaş ve renk seçenekleri
  • İhtiyaca yönelik farklı kullanım alanları
  • Kolay montaj ve de montaj
  • Güçlendirilmiş alüminyum konstrüksiyon ve bağlantı ekipmanları
  • Estetik görünüm

Mimari tasarım, asimetrik yapısı sayesinde kullanıldığı mekana estetik bir zenginlik katar. Bahçe, havuz, restaurant, kafe, teras, otel, plaj gibi mekanlarda gölgelendirmek istediğiniz alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Montaj ve demontajı kolaydır. Gerekli anahtarlar ürünle birlikte gönderilmektedir. Sorunsuz servis ve yedek parça garantisi sayesinde yıllarca kullanabilirsiniz. Bağlantı ekipmanları çelik, gövde direkleri güçlendirilmiş alüminyumdur. 100 mm x 100 mm güçlendirilmiş alüminyum gövde direkleri kullanılmıştır. Tente ayaklarını sabitlemeye gerek kalmadan da kullanılabilmektedir.

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. 

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)

Marka

Şemsiye Evi

Şemsiye Evi | Logo