Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

Mega Manuel Teleskopik Şemsiye
4x4_Manuel_Teleskobik_sacaksız_Krem03
Mega Manuel Teleskopik Şemsiye 1

Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4×4 ve 5×5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.

FiYAT TEKLİFİ AL

Sayın Ziyaretçimiz;
Aşağıdaki formu doldurarak firmamızdan ilgilendiğiniz ürün hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Teklif Al

Fiyat Teklifi Alınacak Ürün: Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

Açıklama

İşte size dünyanın en hızlı açılıp kapanan Teleskopik şemsiyesiMega Manuel Teleskopik Şemsiye

Restaurant ve cafe şemsiyesi gibi mekanların en çok tercih ettiği şemsiye modeli olan teleskopik şemsiyeler sağlamlığı ve her türlü hava koşuluna karşı gösterdiği mukavemeti sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur. Açılma mekanizmasının şemsiye altında oturanları rahatsız etmemesi de büyük artısıdır. Mekanınız için teleskopik şemsiye ihtiyacınızı karşılamak için klasik açma kapama sistemi kullanan sistemler yerine manuel modelimizi tercih edebilirsiniz.

Manuel teleskopik şemsiyemizdeki bir adet kolu indirip kaldırarak şemsiyenin açılıp kapanması sağlanmaktadır. Kullanılacak mekana ve dekora göre canlı farklı renkler ile tercih edebileceğiniz modelimiz ayrıca fiyatıyla da sizleri memnun edecektir. Kullanıcı ihtiyacına göre yerli veya ithal şemsiye kumaşları tercih edebileceğiniz manuel teleskopik şemsiye özel projeleriniz içinde oldukça uygundur. Diğer bahçe şemsiyesi modellerimizde olduğu gibi bu modelimizde de güçlendirilmiş alüminyum iskelet kullanmaktayız.

Kullanmak istediğiniz mekana göre farklı ölçülerde imal ettiğimiz şemsiye modeli 3×3 4×4 ve 5×5 metre kare olarak tercih edilebilir. Şemsiye orta borusu 70 mm çapında 3 mm kalınlığındaki termik ısıl işlemden geçirilerek paslanmaya karşı güçlendirilmiştir. Şemsiye kolları ise yine termik ısıl işlemden geçmiş 8 adet 40x20x2mm mm ebatlarında alüminyumdur. Şemsiye plastik bağlantı ekipmanları fabrikamızda kendi enjeksiyon makinelerimiz preslenip imal edilmiş güçlü ve esnek parçalardır. Şemsiye plastik parçalarımızın sağlamlığı hakkında fikir sahibi olmanız açısından bu videomuzu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Teleskopik bahçe şemsiyesi modellerimizi uzun yıllar gönül rahatlığıyla her türlü mekanda kullanabilmeniz için imal edilmiştir. 

Mega Manuel Teleskopik Şemsiye Ölçüleri

Mega Manuel Teleskopik Şemsiye KARE 3×3 mt 8 Kol

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 300 x 300 cm 
Orta Direk Ölçüsü: 70 x 3mm
Şemsiye Kolları: 40 x 20 x 2mm

 

 

Mega Manuel Teleskopik Şemsiye KARE 4×4 mt 8 Kol

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 400 x 400 cm 
Orta Direk Ölçüsü: 70 x 3mm
Şemsiye Kolları: 40 x 20 x 2mm

 

 

Mega Manuel Teleskopik Şemsiye KARE 5×5 mt 8 Kol

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 500 x 500 cm 
Orta Direk Ölçüsü: 70 x 3mm
Şemsiye Kolları: 40 x 20 x 2mm

Mega Manuel Teleskopik Şemsiye Videosu

 • Marka Şemsiye Evi
 • Teleskopik Şemsiye – Manuel Mega Model
 • En hızlı açılıp kapanan bahçe şemsiyesi
 • Kare şeklinde
 • Kare 3×3 – 4×4 ve 5×5 metre kenar uzunluklarında
 • Tekerlekli frenli mermer ayaklı
 • Tek kolla açılıp kapanma
 • Estetik görünüm
 • Saçaklı saçaksız hazırlanabilme imkanı
 • Saçaklı modellere baskı yapma imkanı
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar ve bağlantı ekipmanları
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi 
 • Statik boyalı

Mega Manuel Teleskopik Şemsiye Fotoğraf Galerisi

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize [email protected] mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.)

altin marka
Altın Marka Ödülü

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)