fbpx

Lüks Bahçe Şemsiyesi

Bahçelerimiz bizim için özellikle yaz aylarında vazgeçilmez bir mekandır. Bu sebeple bahçelerimizin dekorasyonuna ve bahçedeki konforumuzu arttıracak ürünlere özen göstermeliyiz. Bahçe dekorasyon ürünü deyince ilk olarak aklımıza çoğunlukla lüks bahçe şemsiyeleri geliyordur. Bahçelerde özellikle büyük bahçe şemsiyeleri tercih ediliyor. Yazın güneşin zararlı ışınlarından korunmak ve kışın da soğuk hava şartlarından ve yağışlardan korunmak açısından şemsiyeler önemli bir yer tutuyor.

Özellikle işletmelerin dış mekanları için teleskopik özellikte büyük şemsiyeler tercih ediliyor. Teleskopik özelliği sayesinde açılıp kapanması kolay oluyor ve açılıp kapanırken mekandaki diğer eşyaların yerinin değiştirilmesi gerekmiyor.

Lüks bahçe şemsiyesi olarak, lüks teleskopik model şemsiye ve mega manuel teleskopik şemsiyelerimiz firmamızda mevcuttur. Lüks teleskopik şemsiyelerimiz 8 kollu olup yuvarlak ve kare şeklinde olmaktadır. Ebatları 3 ile 4 metre arasında değişmektedir. Mega manuel teleskopik şemsiyeler ise kare şeklinde üretilmekte olup 4*4 ve 5*5 ölçülere sahiptir. Farklı renk seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Lüks Teleskopik Model Şemsiye

    0 out of 5
    Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi'nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik model şemsiyedir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçüler ve renklerde teleskopik özelliği ile gölgeden, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel bir üründür. 
  • Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

    0 out of 5
    Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4x4 ve 5x5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.