fbpx

Şemsiye Evi Hakkında

semsiye evi logo hakkinda1978 yılında M.Kenan Çevik’in bireysel çabaları ile kurulan Giriş Plastik Ltd.Şti kendi döneminin ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı yatırımlar ile bu günlere gelmeyi başarmıştır. Plastik ve metalin farklı dallarında üretimler gerçekleştiren firmamız şemsiye konusunda profesyönelleşerek gölgelendirme sistemlerinin belkide en köklü tarihine sahip olan bir ürününü daha kullanışlı hale getirmiş ve müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Üretiminin ciddi bir kısmını ihraç eden ve yurt dışı potansiyeli katıldığı fuarlar, gerçekleştirdiği partnerlik antlaşmaları ile dahada genişleten firmamız THE UMBRELLA HOUSE markasını daha da ileri taşımak için çalışmaktadır. Yurt içi projelerinde, zincir restaurant, kafe ve otellerde firmamızın tescilli markası olan ŞEMSİYE EVİ bilinirliğini korumakta ve arttırmaktadır. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetindeki hassasiyeti ön planda tutan firmamız sadece işlevselliğe değil, görselliğe de önem vermektedir.

M.Kenan Çevik

M.Kenan Çevik

Şemsiye Evi Hakkında - 1
Şemsiye Evi Hakkında - 2
Şemsiye Evi Hakkında - 3
Şemsiye Evi Hakkında - 4

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Şemsiye Evi olarak hem satış öncesi hemde satış sonrası hizmetlerimizde önceliğimiz her zaman mutlu müşterilerimizdir.

UZUN ÖMÜRLÜ ŞEMSİYELER

Şemsiye Evi’nden satın aldığınız şemsiyeleriniz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için yüksek kalite standartlarında imal edilmektedir.

YILLARIN TECRÜBESİ

1978 senesinden beri hizmet veren Şemsiye Evi yılların bilgi birikimi ve tecrübesini üretimin her aşaması da imal ettiği şemsiyelerine yansıtmaktadır.

AR-GE ÇALIŞMALARI

Şemsiye Evi olarak şemsiye sektöründe Ar-Ge çalışmalarına en çok yatırım yapan firmadır. Her sezon çıkardığımız yeni modellerimiz ve patent başvurlarımız bunun kanıtıdır.

SORUNSUZ YEDEK PARÇA TEMİNİ

Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinin başına bir şey gelmesi durumunda uzak doğudan ithal şemsiyelerde yaşanan yedek parça bulamama, tamir ettirememe gibi bir sorunları asla yaşamazsınız.

TÜM DÜNYAYA SATIŞ

Şemsiyelerimizi Şemsiye Evi markası ile Türkiye’nin her ili dışında dünyada 3 kıtada 16 ülkeye ihraç ederek ülkemize kazandırdığımız katma değerin gururunu yaşıyoruz.