Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi

Kiwi Klips Model 8 Kollu Yuvarlak Plaj Şemsiyesi 2

Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi

Kendi gurubunun önde gelen ürünlerinden olan kiwi model şemsiyemiz birinci sınıf alüminyum kol ve gövde yapısına sahiptir. Yüksek mukavemete sahip plastik komponentler, şemsiyenizin ömrünü uzatmaktadır. 

FiYAT TEKLİFİ AL

Sayın Ziyaretçimiz;
Aşağıdaki formu doldurarak firmamızdan ilgilendiğiniz ürün hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Teklif Al

Fiyat Teklifi Alınacak Ürün: Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi

Açıklama

Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi Özellikleri

Plaj şemsiyeleri genelde sezonluk ürünlerdir ve bir yaz sezonu bitiminde kullanılamayacak hale gelip çöpe atılırlar. Hele ki büyük marketlerde satılan uzak doğu menşeyi plaj şemsiyeleri tamir edilmek istense tamirci bulunamaz, tamirci bulunsa yedek parçaları temin edilemez ve kumaşları değişemez. Ucuz fiyatlara satılan bu plaj şemsiyelerinin, şemsiye kolları el şemsiyeleri gibi ince tellidirler. İnce teller ilk rüzgarda şemsiyenin ters dönmesine, naylon hava almayan ucuz ve kalitesiz kumaşlar ise hava almayarak şemsiye altında durulamayacak bir sıcaklık oluşmasına sebep olurlar. Bir çok kişi tarafından ekonomik olmaları sebebiyle tercih edilse de unutmamak gereken en önemli faktör bu şemsiyelerin zararlı güneş ışıklarından sizleri korumalarının gerektiğidir.

Plaj ve havuzlarda kullanılan plaj şemsiyeleri insanları güneşin zararlı ışınlarından koruması gerekirken maalesef ucuz ve kalitesiz plaj şemsiyeleri tam tersi bir durum ortaya koymaktadır. Plaj şemsiyeleri güneşten koruma özelliğinin olması yanında birde kurulumunun rahat ve kolay olması gerekmektedir. 

İşte tüm bunlar dikkate alınarak sizler için sağlam, kurulumu kolay, estetik, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu sadece 1 sezon değil uzun yıllar kullanabileceğiniz çok özel bir ürün olan Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi ürettik. Sağlam alüminyum şemsiye gövdesi ve kolları, güçlü bağlantı ekipmanları ile sınıfının en iyisi diyebileceğimiz kiwi model şemsiyelerimiz uzun ömürlü ve pratik bir şemsiye modelidir. Yuvarlak ve kare olarak iki farklı şekilde üretilen ürünümüz deniz veya havuz eğlencesi sırasında verdiğiniz moladan keyif almanızı sağlayacaktır.  Kiwi model plaj şemsiyelerimizde nefes alabilen ve güneş ışınlarına (UV) direnci yüksek polyester, olefin, akrilik, jut şemsiye kumaşları kullanılmaktadır. 

Kaliteli plaj şemsiyeleri kullanım alanları ve kullanım sıklığı göz önüne alındığında normal bahçe şemsiyelerinin aksine daha sağlam olmak zorundadır. Örnek bahçe şemsiyeleri veya restaurant şemsiyeleri genelde sabit bir şekilde çim veya beton üzerinde dururken, plaj şemsiyeleri sürekli kum, rüzgar, tuzlu nemli deniz havasına mağruz kalmaktadır. Bu sebeple kullanılan bağlantı ekipmanları, kumaşı ve metal bölümlerinin bu zorlu şartlara direnmesi gerekir. Bu bilinç ile ürettiğimiz kiwi model plaj şemsiyelerimiz sağlamlığı ve estetik görünü sayesinde bir çok otelin plajında ve havuz kenarlarında kullanılmaktadır. Yoğun ve sürekli kullanım, ani çıkan rüzgarlar, havuz ve deniz kenarındaki nemli ve tuzlu hava şartlarına karşı uzun yıllar kullanılan şemsiyelerimiz otel şemsiyesi olarak ülkemizde yüzlerce otel, pansiyon ve tatil köyünün ilk tercihidir.  

Kiwi model şemsiyelerimiz açma kapama sistemleri ve şekillerine göre 4 çeşittir. Vanalı sistem kullanılan kiwi 8 kollu modelimiz dışında, klips sistemli plaj şemsiyesi,  farklı görüntüsü ile kiwi lüks plaj şemsiyesi ve en son çıkardığımız model olan yarasa plaj şemsiyesi olmak üzere 4 çeşittir. 

 • Marka Şemsiye Evi
 • Kiwi model 8 kollu plaj şemsiyesi
 • Yuvarlak ve kare şekilde imal edilmektedir
 • Yuvarlak 2 mt, 2.5 mt çapında üretilir
 • Kare 2 x 2 mt ölçülerinde üretilir
 • Plastik bidon veya tekerlekli metal ayak ile uyumludur
 • Vanalı sistem ile kolay bir şekilde açılıp kapanır 
 • UV direnci yüksek polyester, olefin, akrilik jut kumaşlar kullanılabilir
 • Estetik bir görünüme sahiptir
 • Standart üretim renkleri dışında özel proje çalışmaları yapılabilir
 • İsteğe göre saçaklı veya saçaksız hazırlanabilir
 • Şemsiye üzerine baskı yapma imkanı vardır
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantilidir 
 • Güçlü bağlantı ekipmanları ile montajı yapılır
 • Güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi vardır
 • Şemsiye kolları ve gövdesi termik ısıl işlemden geçmiş statik boyalıdır
 • Paslanmaya karşı mukavemeti güçlüdür
 • Otel şemsiyesi, balkon şemsiyesi, teras şemsiyesi olarak kullanılabilir
 • Havuz veya denizde şezlong şemsiyesi olarak kullanılabilir
 • Türkiye’nin her yerine de monte gönderebilme imkanı

Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi Videosu

Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi Ölçüleri

Kiwi Model YUVARLAK Plaj Şemsiyesi 2mt Çap / 8 Kol

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 200 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 35 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 12 x 18 x 1 mm

 

Kiwi Model YUVARLAK Plaj Şemsiyesi 2.5 mt Çap / 8 Kol

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 250 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 35 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 12 x 18 x 1 mm

 

Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi Fotoğraf Galerisi

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize [email protected] mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.) Özel projeleriniz ve toplu alımlarınız için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. 

altin marka
Altın Marka Ödülü

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)