Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi

Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi
Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi 1
Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi 2
Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi 3

Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi

Tasarım bir ürün olan avokado yarasa bahçe şemsiyesi, görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. Plaj, havuz kenarı ve küçük oturma gruplarında gayet verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İpli mekanizması ile açılıp kapanması en kolay olan şemsiye modellerimizden biridir. Jut kumaşlar ile çok daha süre kullanmanız mümkündür.

FiYAT TEKLİFİ AL

Sayın Ziyaretçimiz;
Aşağıdaki formu doldurarak firmamızdan ilgilendiğiniz ürün hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Teklif Al

Fiyat Teklifi Alınacak Ürün: Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi

Açıklama

Şemsiye tasarımında ve imalatında uzun yılların verdiği birikim ve tecrübe sonucu yegane bir ürün ile sizlerin karşısına çıktık. Bir benzeri daha olmayan ve tasarımı en çok beğenilen Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi mekanınıza değer katar. Avrupa şemsiyelik kumaşlar ile renklendirebileceğiniz yada polyester şemsiyelik kumaş ile çok iyi verim alabileceğiniz yarasa şemsiye kendi üretimimizdir. Projelerinizde rahatça kullanabileceğiniz yarasa şemsiye dış mekan şemsiyeleri içinde çok farklı bir görünüme sahiptir. Yaygın şemsiye şekillerinin aksine çok özel bir şekilde basit bir nesnenin harika bir tasarım ürün olabileceğinin örneğidir. Sıradan, gündelik şemsiyenin yeni yollarla iyileştirilmesi ve yaratıcı bir şekilde güzelleştirilmesi ile meydana gelmiştir.

İki farklı kullanım için en ideal iki şemsiye ölçüsünü sahip 2×2 şezlong şemsiyesi ve 3×3 otel şemsiyesi, kafe şemsiyesi. Lüks şemsiye ve estetik şemsiye kategorisinde değerlendirmemiz gereken yarasa şemsiye özgün bir şemsiye tasarımına sahiptir. Pratik bir şekilde açılıp kapanabilen ve uzun süre farklı hava koşullarında kullanılabilen yarasa şemsiye 50 mm orta boru 20x30x2 mm kalın kollara sahiptir.

Dayanıklı alüminyum gövdesi ve ipli makaralı şemsiye sistemi gibi üstün kaliteli özelliklere sahip yarasa plaj şemsiyesi şık görünümü ile plajlarda veya havuz kenarlarında sizlere eşlik edecektir. İpli sistem ile açılıp ve kapanma mekanizması basit ve kolaydır. Seçim yapabileceğiniz farklı kumaş ve kumaş rengi seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur. 

Yarasa Plaj Şemsiyesi Ölçüleri

Yarasa KARE Plaj Şemsiyesi 2×2 mt / 4 Kollu

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 200 x 200 cm
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Yarasa KARE Plaj Şemsiyesi 3×3 mt / 4 Kollu

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 300 x 300 cm
Yan Direk Ölçüsü: 50 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 20 x 30 x 2 mm

 

Yarasa Plaj Şemsiyesi Videosu

Yarasa Plaj Şemsiyesi Özellikleri

 • Marka Şemsiye Evi
 • Avokado model yarasa plaj şemsiyesi
 • Kare şekilde imal edilmektedir
 • Kare 2×2 metre ve 3×3 metre ölçülerinde 4 kollu olarak imal edilmektedir
 • Farklı şemsiye ayakları ile kullanabilme imkanı
 • İpli makaralı sistem ile açma kapama
 • Farklı ve şık görünüm
 • Saçaklı saçaksız hazırlanabilme imkanı
 • Saçaklı modellere baskı yapma imkanı
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar ve bağlantı ekipmanları
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi 
 • Özel projeleriniz için farklı renklerde gövde seçeneği
 • Türkiye’nin her yerine gönderebilme imkanı

Yarasa Plaj Şemsiyesi Fotoğraf Galerisi

no images were found

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize [email protected] mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.) Özel projeleriniz ve toplu alımlarınız için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. 

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)