Kare Şemsiye

Kare Şemsiye Modelleri

Kare şemsiyeler genel olarak kafeteryalar, bahçeler, restaurant ve plajlarda kullanılmaktadır. Yağmurdan ve güneşten korunmak için en iyi ve en ekonomik çözümdür. Pazarcılardan, plajlara kadar geniş bir alanda kullanılabilen kare şemsiyeler, son yıllarda en çok tercih edilen ve popülerliği git gide daha çok artan şemsiye modeli olmuştur.

[su_accordion class=””]
[su_spoiler title=”Kare Şemsiye Modellerimiz” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Kare şemsiye modelleri genellikle su geçirmez kumaşlardan yapılarak rüzgar, yağmur ve güneşten korunmak için kullanılır. Geliştirilmiş şemsiyelerle daha geniş ve büyük mekanların kullanım alanları genişlemiştir. Kare şemsiyeler, çay bahçeleri, oteller, açık hava cafeler, pastaneler, evlerin terasları ve bahçeler gibi birçok geniş alanda kullanılabilmektedir.

Kare şemsiye modelleri yan yana birden fazla şemsiye kullanılması gereken mekanlarda mekan sahiplerinin tercihlerinde ilk sırada yer alan şemsiye modellerdir. Yan yana yerleştirilen kare şemsiyeler açık durumdayken üstten gelen güneş ışınlarını tamamen kapata bilmektedir. Yuvarlak şemsiyeler de ise şekilleri nedeniyle aralarda kalan boşluklardan güneş ışığı sızma imkanı daha fazla olacaktır. Şemsiye Evi olarak üretimini yaptığımız modellerimiz arasında kare şeklinde 8 kollu şemsiyemiz mevcuttur. Kare şemsiyeler 2×2 ile 4×4 metre ölçülerine kadar üretilebilmektedir.

Özellikle kafe ve restaurant sahipleri teleskopik şemsiye veya yandan direkli şemsiye tercih etmektedir. Bu iki modeli tercih etmelerinin sebebi ise teleskopik kare şemsiyemizin açılırken yukarıdan aşağıya, kapanırken ise aşağıdan yukarıya doğru kapanmasıdır. Teleskopik şemsiyelerimizin gövdesinde bulunan çevirme kolu ve açılıp kapanma şekli sayesinde, şemsiye altında oturan kişileri rahatsız etmeye, masa sandalyeleri kenara almaya gerek duyulmaz.
[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Kare Şemsiye Çeşitleri” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Kare şemsiye çeşitlerimiz ipli makaralı sistemlerden, teleskopik denilen krank milli sistemlere kadar farklı açma kapama özelliklerine sahiptir. Ayrıca diğer bahçe şemsiyesi modellerimiz gibi isteğe bağlı olarak yerli veya Avrupa şemsiye kumaşı kullanabilme, etekli eteksiz imal edilebilme, etekli modellerde firma logosu veya istenilen baskının uygulanabilmesi gibi alternatifler mevcuttur. [/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Kare Şemsiye İmalatı” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Kare şemsiye imalatı ve kullanımı genel olarak tente ve pergolelere göre daha ekonomiktir. Ancak son zamanlarda çok farklı gergi sistemlerle imalatı yapılan şemsiyeler tente fiyatlarından çok daha büyük rakamlardan söz edilmektedir. 8 kollu şemsiyelerde üç, dört ya da beş metre çapında imalatlar yapılabilmektedir. Ayrıca 8 kollu şemsiyelerde 3×3 dilerseniz 3.50×50 metre ebatlarında da imal edilebilmektedir. Ayrıca 10 kollu şemsiyelerde mevcuttur. Farklı boyutlarda ve özel tasarım olan dilediğiniz renklerde üretimlerde yapılabilmektedir.[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Kare Şemsiye Fiyatları” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=””]Kare şemsiye fiyatları hakkında daha fazla bilgi için bizi 444 1  431 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@semsiyeevi.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.[/su_spoiler]

[/su_accordion]

 • Yandan Direkli KARE Şemsiye

  0 out of 5
  Şemsiye direğinin yanda olması bu modeli diğer tüm modellerden farklı kılıyor. Kare olmasının en büyük avantajı ise mekan önü kullanımlarda yada birkaç şemsiye yan yana dizildiğinde gölge alanından kayıp olmamasıdır. Diğer bir çok artısı ile işte yandan direkli kare şemsiye...
 • Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiye

  0 out of 5

  Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiyemiz ipli makaralı şemsiye sistemi kullanan en yaygın modellerdendir. 3mt altında olan modeller plajlarda veya havuz başlarında çokça tercih edilirken, 3mt ve üstü ölçüler; restaurant ve kafe gibi mekanların tercih ettiği bahçe şemsiyesi modellerindendir. 

 • Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Tasarım bir ürün olan avokado yarasa bahçe şemsiyesi, görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. Plaj, havuz kenarı ve küçük oturma gruplarında gayet verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İpli mekanizması ile açılıp kapanması en kolay olan şemsiye modellerimizden biridir. Jut kumaşlar ile çok daha süre kullanmanız mümkündür.
 • Öne Çift Açılır En Büyük Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare, veya 4’lü modelimiz ile 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Çift Açılır Plus Mega Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare yada 4’lü 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Dört Açılır Mega Şemsiye

  0 out of 5
  Banana Klasik Dört Açılır Bahçe Şemsiyesi
 • Kiwi Klips Yuvarlak Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Plaj şemsiyelerinin en luks alternatifidir. Saçaklı ve saçaksız olarak üretilen model bir çok otel ve plaj projesinde sorunsuz olarak kullanılmaktadır. İki şezlong başına rahatça koyabileceğiniz, isteğe bağlı olarak orta masasını kullanabileceğiniz ürün firmamızın lokomotif ürünlerindendir.
 • Kiwi Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Kendi gurubunun önde gelen ürünlerinden olan kiwi model şemsiyemiz birinci sınıf alüminyum kol ve gövde yapısına sahiptir. Yüksek mukavemete sahip plastik komponentler, şemsiyenizin ömrünü uzatmaktadır. 
 • Lüks Teleskopik Model Şemsiye

  0 out of 5
  Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi'nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik model şemsiyedir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçüler ve renklerde teleskopik özelliği ile gölgeden, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel bir üründür. 
 • Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4x4 ve 5x5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.
 • Mega Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir restoranların, kafelerin ve lüks mekanların olmazsa olmazı teleskopik şemsiyeler misafirlerinizi rahatsız etmeden açıp kapatabileceğiniz, farklı iklim koşullarında kullanabileceğiniz estetikten ödün vermeden geniş alanları çok başarılı bir şekilde gölgede bırakır.