Ürün Etiketi - Kare Şemsiye

Kare Şemsiye Modelleri

Kare şemsiyeler genel olarak kafeteryalar, bahçeler, restaurant ve plajlarda kullanılmaktadır. Yağmurdan ve güneşten korunmak için en iyi ve en ekonomik çözümdür. Pazarcılardan, plajlara kadar geniş bir alanda kullanılabilen kare şemsiyeler, son yıllarda en çok tercih edilen ve popülerliği git gide daha çok artan şemsiye modeli olmuştur.

Kare şemsiye modelleri genellikle su geçirmez kumaşlardan yapılarak rüzgar, yağmur ve güneşten korunmak için kullanılır. Geliştirilmiş şemsiyelerle daha geniş ve büyük mekanların kullanım alanları genişlemiştir. Kare şemsiyeler, çay bahçeleri, oteller, açık hava cafeler, pastaneler, evlerin terasları ve bahçeler gibi birçok geniş alanda kullanılabilmektedir.

Kare şemsiye modelleri yan yana birden fazla şemsiye kullanılması gereken mekanlarda mekan sahiplerinin tercihlerinde ilk sırada yer alan şemsiye modellerdir. Yan yana yerleştirilen kare şemsiyeler açık durumdayken üstten gelen güneş ışınlarını tamamen kapata bilmektedir. Yuvarlak şemsiyeler de ise şekilleri nedeniyle aralarda kalan boşluklardan güneş ışığı sızma imkanı daha fazla olacaktır. Şemsiye Evi olarak üretimini yaptığımız modellerimiz arasında kare şeklinde 8 kollu şemsiyemiz mevcuttur. Kare şemsiyeler 2×2 ile 4×4 metre ölçülerine kadar üretilebilmektedir.

Özellikle kafe ve restaurant sahipleri teleskopik şemsiye veya yandan direkli şemsiye tercih etmektedir. Bu iki modeli tercih etmelerinin sebebi ise teleskopik kare şemsiyemizin açılırken yukarıdan aşağıya, kapanırken ise aşağıdan yukarıya doğru kapanmasıdır. Teleskopik şemsiyelerimizin gövdesinde bulunan çevirme kolu ve açılıp kapanma şekli sayesinde, şemsiye altında oturan kişileri rahatsız etmeye, masa sandalyeleri kenara almaya gerek duyulmaz.

Kare şemsiye çeşitlerimiz ipli makaralı sistemlerden, teleskopik denilen krank milli sistemlere kadar farklı açma kapama özelliklerine sahiptir. Ayrıca diğer bahçe şemsiyesi modellerimiz gibi isteğe bağlı olarak yerli veya Avrupa şemsiye kumaşı kullanabilme, etekli eteksiz imal edilebilme, etekli modellerde firma logosu veya istenilen baskının uygulanabilmesi gibi alternatifler mevcuttur.

Kare şemsiye imalatı ve kullanımı genel olarak tente ve pergolaya göre daha ekonomiktir. Ancak son zamanlarda çok farklı gergi sistemlerle imalatı yapılan şemsiyeler tente fiyatlarından çok daha büyük rakamlardan söz edilmektedir. 8 kollu şemsiyelerde üç, dört ya da beş metre çapında imalatlar yapılabilmektedir. Ayrıca 8 kollu şemsiyelerde 3×3 dilerseniz 3.50×50 metre ebatlarında da imal edilebilmektedir. Ayrıca 10 kollu şemsiyelerde mevcuttur. Farklı boyutlarda ve özel tasarım olan dilediğiniz renklerde üretimlerde yapılabilmektedir.

Kare şemsiye fiyatları hakkında daha fazla bilgi için bizi 444 1  431 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya [email protected] mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.