Mega Teleskopik Şemsiye

Mega Teleskopik Şemsiye
Mega Teleskopik Şemsiye 1
Mega Teleskopik Şemsiye 2

Mega Teleskopik Şemsiye

Zincir restoranların, kafelerin ve lüks mekanların olmazsa olmazı teleskopik şemsiyeler misafirlerinizi rahatsız etmeden açıp kapatabileceğiniz, farklı iklim koşullarında kullanabileceğiniz estetikten ödün vermeden geniş alanları çok başarılı bir şekilde gölgede bırakır. 

FiYAT TEKLİFİ AL

Sayın Ziyaretçimiz;
Aşağıdaki formu doldurarak firmamızdan ilgilendiğiniz ürün hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Teklif Al

Fiyat Teklifi Alınacak Ürün: Mega Teleskopik Şemsiye

Açıklama

Mega teleskopik şemsiye restaurant ve kafelerin ilk tercihleri arasında bulunan, geniş gölgelendirme alanı ihtiyaçlarınız için imal edilmiş teleskopik şemsiye modelimizdir. Orta direğinde bulunan kol çevrilerek şemsiyenin rahat bir şekilde açılıp kapanması sağlanır. Teleskopik sistem sayesinde şemsiye kapanırken yükselir, açılırken ise alçalır. Bu şekilde olması sayesinde şemsiye altında oturan kişileri hiç rahatsız etmeden şemsiyenin açılıp kapanmasını sağlanır. Bu restoran ve kafe işletmecileri için çok önemli bir tercih sebebidir. Mekana gelip huzurlu bir şekilde oturan müşterileri rahatsız etmeden şemsiyeleri açıp kapatabilirler. Şemsiye orta borusu içine gizlenmiş krank milli sistem uzun yıllar kullanabilmeniz için ekstra sağlamlaştırılmıştır. 

Orta borusundaki dişli sistemi ile çok kolay bir şekilde açılıp kapanan şemsiyenin teleskopik özelliğinden dolayı altındaki masa sandalyelere temas etmez.

Mega teleskopik şemsiyele farklı kullanım alanları ve gölgelendirilecek alanın boyutları göz önüne alınarak değişik boy ve şekillerde üretilmektedir. Yuvarlak mega teleskopik şemsiye 4 metre, 5 metre ve 6 metre çaplarında, kare şeklindeki modelimiz ise 3×3 metre, 4×4 metre ve 5×5 metre ölçülerindedir. Kare şeklindeki şemsiyeler yan yana dizilerek gölgelendirme alanı komple kapatılabilir. Bu sizlere pergola veya diğer tente türlerine göre oldukça esnek ve ekonomik bir çözüm yolu sunar. Sabit kapatma yerine gerektiğinde açılan bir sistem her açıdan daha pratik bir çözüm yoludur. Sigara içilen alanlarda da yasalara uygun bir çözüm yolu olmaktadır. 

Şemsiye kumaşı olarak standart üretim renklerimiz olan krem, haki yeşil ve bordo dışında özel projelere veya konseptinize uygun olarak farklı renklerde de üretim yapılabilmektedir. Ayrıca şemsiye kumaşı olarak yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı tercih edebilirsiniz. Diğer tüm bahçe şemsiyesi modellerimizde olduğu gibi bu modelimizde isteğinize göre saçaklı veya saçaksız olarak hazırlanabilir. İstenirse (ekstra ücretli) şemsiye saçaklarına (şemsiye eteği) baskı yapılabilir. 

Şemsiye kolları ve orta borusu statik boyalı, termik ısıl işlemden geçirilerek güçlendirilmiş alüminyumdur. Bu şekilde yapılarak şemsiye kollarımızın ve orta borusunun hem mukavemeti hemde paslanmaya karşı direnci arttırılmıştır. 3 mm et kalınlığı bulunan 10 cm ölçülerinde orta gövdeye, 40 x 20 x 2 mm ölçülerinde şemsiye kollarına sahiptir. 

Teleskopik şemsiyeler sağlamlığı, estetik görünümü, mekana kattığı değer ve kimseyi rahatsız etmeden açılıp kapanabilmesi gibi farklı sebeplerden dolayı restaurant, kafe ve zincir mağazaların ilk tercihidir. Sağlamlığı, farklı iklim koşullarında da kullanmaya izin verir.  

 • Marka Şemsiye Evi
 • Mega teleskopik bahçe şemsiyesi
 • Yuvarlak veya kare şekillerde
 • Yuvarlak şemsiye 4-5-6 metre çaplarında
 • Kare şemsiye 3-4-5 metre ölçülerinde
 • 8 kollu
 • Tekerlekli frenli mermer ayak
 • Krank milli teleskopik sistem
 • Orta direkten kolla çevirmeli sistem
 • Estetik görünüm
 • Saçaklı saçaksız hazırlanabilme
 • Saçaklı modellere baskı yapma imkanı
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi 

Mega Teleskopik Şemsiye Videosu

Mega Teleskopik Şemsiye Ölçüleri

Mega Teleskopik Şemsiye YUVARLAK 500cm Çap / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 500 cm çap
Orta Direk Ölçüsü: 100 x 3mm
Şemsiye Kolları: 40 x 20 x 2 mm

 

Mega Teleskopik Şemsiye YUVARLAK 600cm Çap / 8 Kollu

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 600 cm çap
Orta Direk Ölçüsü: 100 x 3mm
Şemsiye Kolları: 40 x 20 x 2 mm

 

Mega Teleskopik Şemsiye KARE 300 x 300cm  / 8 Kollu

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 300 x 300 cm 
Orta Direk Ölçüsü: 100 x 3mm
Şemsiye Kolları: 40 x 20 x 2 mm

 

Mega Teleskopik Şemsiye KARE 400 x 400cm  / 8 Kollu

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 400 x 400 cm 
Orta Direk Ölçüsü: 100 x 3mm
Şemsiye Kolları: 40 x 20 x 2 mm

 

Mega Teleskopik Şemsiye KARE 500 x 500cm  / 8 Kollu

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 500 x 500 cm 
Orta Direk Ölçüsü: 100 x 3mm
Şemsiye Kolları: 40 x 20 x 2 mm

Mega Teleskopik Şemsiye Fotoğraf Galerisi

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize [email protected] mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.)

altin marka
Altın Marka Ödülü

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)