Mega Şemsiye

Şemsiye Evi Mega Şemsiye

Havaların ısınmaya ve yaz aylarının yaklaşmaya başladığı şu günlerde birçok yaşam ve çalışma alanı için bahçe şemsiyesi ihtiyacının oldukça arttığı görülüyor. 

Şemsiye Evi mega şemsiye ürünleri ile çalışma alanlarında ya da binaların bahçelerinde son derece kaliteli, sağlam, estetik ve güneşin kavurucu sıcağından koruyacak şemsiye çeşidine sahip olabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan geniş mega şemsiye modelleri işe iş yerleri kendi büyüklüğüne ve kullanım amacına en uygun şemsiye modellerine en uygun şartlarda ve yüksek kalitede kavuşabiliyor.

Büyük Boy Mega Şemsiye Modelleri

Ayrıca firmamız tarafından ihtiyacınız olan büyük boy mega şemsiyeler özel olarak hazırlanabiliyor. Çalışanlarımız şemsiyelerin kurulacağı alanı inceleyerek sizin için en uygun model ve tasarımları belirliyor. İstanbul mega şemsiye olarak tüm şemsiyelerimiz yılın 365 günü en zorlu mevsim şartlarında bile aynı sağlamlığını ve görselliğini çok uzun süre korumaktadır. Sahip olduğumuz kumaş kalitesi ile birlikte özellikle yazın en sıcak zamanlarında bile şemsiyelerin altında son derece serin ve konforlu bir hava şartı oluşuyor.

Firmamız tarafından tercih edeceğiniz tüm şemsiye modellerinin profesyonel kurulumu ve bakım hizmetleri de firmamız tarafından alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılıyor. Dilerseniz şemsiyeleriniz üzerine istediğiniz baskıyı en son teknolojik baskı makineleri ile sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlı Mega Şemsiye Modelleri

Firmamız gerek ürün çeşitliliği gerek ürün kalitesi gerekse profesyonellik anlamında ülkemizin en iyi şemsiye firmaları arasında yer alıyoruz. Büyük boy mega şemsiye modellerimizin hepsi özle olarak tasarlanmış olup kalite ve tasarım çeşitliliği anlamında dünya standartlarında bir hizmet anlayışı ortaya koyuyoruz. Sahip olduğumuz geniş çeşitlilik sayesinde işletmenizi ya da yaşam alanınızın fiziki büyüklüğü her ne olursa olsun aradığınız mega boy şemsiyeyi firmamız bulacaksınız. Sunduğumuz mega şemsiye fiyatları kalite, sağlamlık, ve tasarım çeşitliliği göz önüne alındığında her bütçeye uygun ve yüksek memnuniyet sağlayan çeşitleri sunuyoruz.

 • Yandan Direkli Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Direğin yanda olması avantajı ile öne çıkan yandan direkli yuvarlak şemsiye modellerimiz, yuvarlağın getirmiş oldu estetik görünüm ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilenler şemsiye modellerimiz arasındadır. Bir çok projede büyük bir keyif ve güven ile kullanabileceğiniz bu model tüm diğer modellerimiz gibi CE belgelidir.
 • Yandan Direkli Plus Model Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Yandan gövdeli şemsiyeler içinde farklı bir tasarım, şık görünüm ve fonksiyonellik arayan kişiler için oldukça özel bir ürün Yandan Direkli Plus Şemsiye... Görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. 
 • Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçü 5m çap... Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye bu ölçüleri ile mega ismini hak eden bir şemsiye modelidir. Döner tablasındaki 320 kg mermer ayak standart olarak gelir. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiye

  0 out of 5

  Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiyemiz ipli makaralı şemsiye sistemi kullanan en yaygın modellerdendir. 3mt altında olan modeller plajlarda veya havuz başlarında çokça tercih edilirken, 3mt ve üstü ölçüler; restaurant ve kafe gibi mekanların tercih ettiği bahçe şemsiyesi modellerindendir. 

 • Avokado Klips Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  2 farklı ölçüde estetik ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımımız, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Yuvarlak modelin saçaklı ve saçaksız tercihi ile mekanınızın görselliğine değer katar. Sade yapısı, kolay açılıp kapanması avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesini eşsiz yapıyor.  
 • Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Şemsiyemiz ipli makaralı sistemin en çok tercih edilen modellerinden biridir. 8 dilim gövdesi ve saçaklara yapılacak baskı ile mekanın kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir. Farklı projeleriniz için iskeletler renklendirilebilir, kumaşlarda renk ve model çalışması yapılabilir.
 • Öne Çift Açılır En Büyük Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare, veya 4’lü modelimiz ile 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Çift Açılır Plus Mega Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare yada 4’lü 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Yana Çift Açılır T Direkli Mega Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçüdür 5m çap 10 kollu mega banana model. Döner tabla ayak standart olarak sunulan bu modelimizde ekstra ağırlıklar ile gerekli denge sağlanmış dır. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Dört Açılır Mega Şemsiye

  0 out of 5
  Banana Klasik Dört Açılır Bahçe Şemsiyesi
 • Lüks Teleskopik Model Şemsiye

  0 out of 5
  Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi'nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik model şemsiyedir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçüler ve renklerde teleskopik özelliği ile gölgeden, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel bir üründür. 
 • MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  10 kollu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Mango model şemsiyemizin yuvarlak modeli kalın orta boru ile üretilmektedir. İpli makaralı sistemin en mukavemetli modelidir. Özellikle 5mt çapındaki şemsiye fiyat performansı, mukavemet ve estetik bakımından çok başarılıdır.
 • Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4x4 ve 5x5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.
 • Mega Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir restoranların, kafelerin ve lüks mekanların olmazsa olmazı teleskopik şemsiyeler misafirlerinizi rahatsız etmeden açıp kapatabileceğiniz, farklı iklim koşullarında kullanabileceğiniz estetikten ödün vermeden geniş alanları çok başarılı bir şekilde gölgede bırakır.