fbpx

Krank Milli Şemsiye

Krank Milli Şemsiye Modelleri

Dış mekanlarımızı süsleyen ve bize büyük konfor alanı sunan şemsiyelerimiz yaz-kış bahçelerimizin vazgeçilmez ürünüdür. Bizler için bu kadar önemli olan bu ürünü tercih ederken bilindik ve işinde iyi bir markadan alışveriş yapmalısınız.

Firmamızda lüks teleskopik model şemsiye, mega teleskopik şemsiye ve mega manuel teleskopik şemsiyelerimiz teleskopik özelliği ve krank milli özelliği sayesinde açılıp kapanabilmesi kolay bir mekanizmaya sahiptir. Teleskopik şemsiye olmaları da açılırken uzayan ve kapanırken alçalan özellikleri sayesinde özellikle işletmeler tarafından tercih edilmelerini sağlamaktadır.

Firmamızda bu özellikteki şemsiyelerden farklı renkte ve modellerde üretim yapılmaktadır. Siz de bahçelerinizde kendinize konfor alanı yaratmak ve bahçenize şık bir ürün ile farklı bir hava katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Lüks Teleskopik Model Şemsiye

  0 out of 5
  Teleskopik şemsiye ihtiyacına, belli ölçülerdeki en doğru ürünü sunma gayreti içinde olan Şemsiye Evi'nin en beğenilen modellerinden biri lüks teleskopik model şemsiyedir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modellerde farklı ölçüler ve renklerde teleskopik özelliği ile gölgeden, şıklıktan taviz vermeden kullanabileceğiniz en işlevsel bir üründür. 
 • Mega Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir restoranların, kafelerin ve lüks mekanların olmazsa olmazı teleskopik şemsiyeler misafirlerinizi rahatsız etmeden açıp kapatabileceğiniz, farklı iklim koşullarında kullanabileceğiniz estetikten ödün vermeden geniş alanları çok başarılı bir şekilde gölgede bırakır. 
 • Mega Manuel Teleskopik Şemsiye

  0 out of 5
  Zincir kafe ve restorantların değişilmez ürünü olan mega teleskopik şemsiyenin bir versiyonu olan Manuel Mega Teleskopik Şemsiye; 4x4 ve 5x5 gibi ölçülerde dünyanın en hızlı açılıp kapanan şemsiyesidir. Tek bir kol ile açılan ve kapan şemsiye uzun yıllar boyun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir.