Ürün Etiketi - Klips Şemsiye

Klips Şemsiye Modelleri

Klips şemsiyeler estetik görünümü ve açılıp kapanırken kolay kullanım mekanizması sayesinde oldukça tercih edilen şemsiye modelleri arasında yer alıyor. Kullanılacak mekana göre 2.5 veya 3 metre boylarında ve 2*2, 2.5*2.5 ve 3*3 metre ölçülerinde tercih edebilirsiniz.

Klips şemsiyelerimizin firmamızda kivi model ve avokado model olmak üzere iki türü bulunuyor. Yine dekorasyonunuza göre kare veya yuvarlak şekillerde tercihte bulunabilirsiniz.

Klips sistemi sayesinde bu tarz şemsiyeler, açılıp kapanırken makaralı sistemlere göre daha pratik ve kullanışlı olmaktadır. Dış mekan kullanımları için oldukça uygun olan bu bahçe şemsiyesi modellerimizi ister evlerinizde isterseniz de işletmelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İşletmeleriniz için saçaklı modellere baskı imkanı da bulunmaktadır.

İthal İspanyol malı kumaşlarımız sayesinde de yazın bunaltıcı sıcağından ve güneşin zararlı etkilerinden korunurken kışın da soğuk hava şartlarından ve yağışlardan korunmuş olursunuz. İspanyol kumaşın yanında kaliteli yerli üretim kumaş tercihinde de bulunabilirsiniz.
Şemsiyelerinizin ayakları için bidon, beton veya lüks mermer kullanabilirsiniz.

Yedek parça garantisi ve Türkiye’nin her yerine gönderim imkanı ile siz de bu konfordan ve kaliteden faydalanabilirsiniz.