Büyük Bahçe Şemsiyesi

Büyük Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Şemsiyeler değişen ihtiyaçlar doğrultusunda günümüzde artık daha büyük ebatlarda ve farklı alanlarda kullanılmaya başlandı. Özellikle dekoratif olarak çok büyük şıklık kazandıran şemsiyeleri tercih ederek bulunduğunuz ortama farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Dış mekanlardan olan bahçelerde, restaurant ve cafelerde kullanmak üzere büyük bahçe şemsiyelerini tercih edebilirsiniz.

Büyük bahçe şemsiyeleri kullanım alanına göre şıklık katmanın yanı sıra işlevselliği ile de oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yazın güneşin zararları ışınlarından ve bunaltıcı sıcağından korunmak için kullanabileceğiniz gibi kışın da sizi soğuk hava şartlarından ve yağışlarından koruması için bir bahçe şemsiyesi satın alabilirsiniz. Bahçe şemsiyelerinizi bahçenizde bulunan farklı ürünler ile dekore edebilirsiniz. Örneğin;

 • Büyük veya küçük hiç fark etmez bahçenizde bir yemek masanız ve sandalyeleriniz varsa yaz-kış hava koşullarından etkilenmeden sevdiklerinizle şemsiyenizin altında keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 • Şezlongunuzda sakin ve huzurlu vakit geçirerek bahçenizin tadını çıkarmak için bir bahçe şemsiyesi kullanabilirsiniz.
 • Bahçenizde puf ve minderleri bir yer sehpasıyla dekore ederek bu şıklığı bir bahçe şemsiyesi ile tamamlayabilirsiniz.
 • Siz de bahçelerin vazgeçilmez ürünü her renkte ve farklı şekillerde bahçe şemsiyesi ile bahçelerinizi süsleyebilir ve bu konforun tadını çıkarabilirsiniz.
 • Yandan Direkli Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Direğin yanda olması avantajı ile öne çıkan yandan direkli yuvarlak şemsiye modellerimiz, yuvarlağın getirmiş oldu estetik görünüm ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilenler şemsiye modellerimiz arasındadır. Bir çok projede büyük bir keyif ve güven ile kullanabileceğiniz bu model tüm diğer modellerimiz gibi CE belgelidir.
 • Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçü 5m çap... Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye bu ölçüleri ile mega ismini hak eden bir şemsiye modelidir. Döner tablasındaki 320 kg mermer ayak standart olarak gelir. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • Yandan Direkli KARE Şemsiye

  0 out of 5
  Şemsiye direğinin yanda olması bu modeli diğer tüm modellerden farklı kılıyor. Kare olmasının en büyük avantajı ise mekan önü kullanımlarda yada birkaç şemsiye yan yana dizildiğinde gölge alanından kayıp olmamasıdır. Diğer bir çok artısı ile işte yandan direkli kare şemsiye...
 • Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiye

  0 out of 5

  Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiyemiz ipli makaralı şemsiye sistemi kullanan en yaygın modellerdendir. 3mt altında olan modeller plajlarda veya havuz başlarında çokça tercih edilirken, 3mt ve üstü ölçüler; restaurant ve kafe gibi mekanların tercih ettiği bahçe şemsiyesi modellerindendir. 

 • Avokado Klips Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  2 farklı ölçüde estetik ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımımız, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Yuvarlak modelin saçaklı ve saçaksız tercihi ile mekanınızın görselliğine değer katar. Sade yapısı, kolay açılıp kapanması avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesini eşsiz yapıyor.  
 • Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Şemsiyemiz ipli makaralı sistemin en çok tercih edilen modellerinden biridir. 8 dilim gövdesi ve saçaklara yapılacak baskı ile mekanın kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir. Farklı projeleriniz için iskeletler renklendirilebilir, kumaşlarda renk ve model çalışması yapılabilir.
 • Yana Çift Açılır T Direkli Mega Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçüdür 5m çap 10 kollu mega banana model. Döner tabla ayak standart olarak sunulan bu modelimizde ekstra ağırlıklar ile gerekli denge sağlanmış dır. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
 • MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  10 kollu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Mango model şemsiyemizin yuvarlak modeli kalın orta boru ile üretilmektedir. İpli makaralı sistemin en mukavemetli modelidir. Özellikle 5mt çapındaki şemsiye fiyat performansı, mukavemet ve estetik bakımından çok başarılıdır.