İpli Makaralı Şemsiye

İpli Makaralı Şemsiye Modelleri

Yaz, kış her mevsimin vazgeçilmez dış mekan ürünü bahçe şemsiyelerdir. Gerek evlerimizin gerekse işletmelerimizin dış mekanlarını süslemek için de şemsiyeleri kullanırız. Şemsiye seçimi kişisel bir tercih olduğu için ve farklı dekorasyon türlerinde tercih edildiği için çok çeşitli modellerde ve renklerde üretilmektedir. Dilerseniz yandan gövdeli şemsiye, dilerseniz T model veya çift açılır özellikte şemsiyeler kullanabilirsiniz.

Şemsiyeler ipli veya manuel olmak üzere iki şekilde üretilir. Bu gövdesindeki mekanizmaya göre isim almaktadır. Şemsiyelerde yukarıdan aşağıya doğru gelmekte olan ip sayesinde şemsiyeyi açıp kapatabilirsiniz. Bu tür büyük şemsiyelere ipli makaralı şemsiye denir.

Genel olarak gövdesi alüminyumdan yapılan ipli makaralı şemsiyeleri ister evlerinizde isterseniz de işletmelerinizde kullanabilirsiniz. İpli makaralı şemsiyelerde baca sistemi kullanabilir ve bu sayede müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Aynı zamanda saçaklı modellerini de tercih ederek saçaklarına markanızın logosunun baskısını yaptırabilirsiniz.

 • Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiye

  0 out of 5

  Avokado Kare Ortadan Direkli Şemsiyemiz ipli makaralı şemsiye sistemi kullanan en yaygın modellerdendir. 3mt altında olan modeller plajlarda veya havuz başlarında çokça tercih edilirken, 3mt ve üstü ölçüler; restaurant ve kafe gibi mekanların tercih ettiği bahçe şemsiyesi modellerindendir. 

 • Avokado Klips Yuvarlak Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  2 farklı ölçüde estetik ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımımız, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Yuvarlak modelin saçaklı ve saçaksız tercihi ile mekanınızın görselliğine değer katar. Sade yapısı, kolay açılıp kapanması avokado klips yuvarlak bahçe şemsiyesini eşsiz yapıyor.  
 • Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Tasarım bir ürün olan avokado yarasa bahçe şemsiyesi, görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. Plaj, havuz kenarı ve küçük oturma gruplarında gayet verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İpli mekanizması ile açılıp kapanması en kolay olan şemsiye modellerimizden biridir. Jut kumaşlar ile çok daha süre kullanmanız mümkündür.
 • Avokado Yuvarlak Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Şemsiyemiz ipli makaralı sistemin en çok tercih edilen modellerinden biridir. 8 dilim gövdesi ve saçaklara yapılacak baskı ile mekanın kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir. Farklı projeleriniz için iskeletler renklendirilebilir, kumaşlarda renk ve model çalışması yapılabilir.
 • MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  10 kollu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Mango model şemsiyemizin yuvarlak modeli kalın orta boru ile üretilmektedir. İpli makaralı sistemin en mukavemetli modelidir. Özellikle 5mt çapındaki şemsiye fiyat performansı, mukavemet ve estetik bakımından çok başarılıdır.