Ürün Etiketi - İpli Makaralı Şemsiye

İpli Makaralı Şemsiye Modelleri

Yaz, kış her mevsimin vazgeçilmez dış mekan ürünü bahçe şemsiyelerdir. Gerek evlerimizin gerekse işletmelerimizin dış mekanlarını süslemek için de şemsiyeleri kullanırız. Şemsiye seçimi kişisel bir tercih olduğu için ve farklı dekorasyon türlerinde tercih edildiği için çok çeşitli modellerde ve renklerde üretilmektedir. Dilerseniz yandan gövdeli şemsiye, dilerseniz T model veya çift açılır özellikte şemsiyeler kullanabilirsiniz.

Şemsiyeler ipli veya manuel olmak üzere iki şekilde üretilir. Bu gövdesindeki mekanizmaya göre isim almaktadır. Şemsiyelerde yukarıdan aşağıya doğru gelmekte olan ip sayesinde şemsiyeyi açıp kapatabilirsiniz. Bu tür büyük şemsiyelere ipli makaralı şemsiye denir.

Genel olarak gövdesi alüminyumdan yapılan ipli makaralı şemsiyeleri ister evlerinizde isterseniz de işletmelerinizde kullanabilirsiniz. İpli makaralı şemsiyelerde baca sistemi kullanabilir ve bu sayede müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Aynı zamanda saçaklı modellerini de tercih ederek saçaklarına markanızın logosunun baskısını yaptırabilirsiniz.