fbpx

Küçük Balkonlar İçin Şemsiye Önerileri

Küçük balkonlar için şemsiye önerileri

Küçük Balkonlar İçin Şemsiye Önerileri

Balkon Şemsiyesi Önerileri

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle beraber evlerimizin dış mekanlarını daha çok kullanmaya başlıyoruz. Bu yazımınızda küçük balkonları ele aldık. Balkonumuzun küçük olması orayı kendimiz için keyifli ve şık bir alana dönüştüremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Balkonlarınızda kullanacağınız güzel dekor ürünler ve mobilyalar ile balkonunuzu kendiniz için konforlu ve hoş vakit geçireceğiniz bir alana dönüştürebilirsiniz. Küçük balkonlar için şemsiye önerileri ile yazımıza başlayalım.

Balkonlarımızın genişliğine ve yüksekliğine uygun ebatta doğru bir şemsiye seçerek işe başlamalıyız. Sitemizde kendi zevkinize ve balkonunuzun büyüklüğüne uygun çeşitli renklerde ve boyutlarda balkon şemsiyesi çeşitlerini bulabilirsiniz.

Balkonlarda Neden Şemsiye Kullanmalıyız ?

Balkonlarda şemsiye hem de yazın hem de kışın kullanılabilmesi sebebiyle oldukça işlevsel bir ürün olacaktır. Bunun yanı sıra seçtiğiniz renge ve şekle göre balkonunuza şık veya sevimli bir hava katacaktır. Yazın sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyup gölge bir alan sağlarken kışın ise soğuk hava şartlarından ve kar, yağmur yağışlarından sizi koruyacaktır.

Şemsiyeyi Balkonuma Göre Nasıl Dekore Ederim ?

Kendi zevkinize uygun ve içinize sinen şemsiyenizi aldınız fakat bunu balkonunuzda nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız bu konuda size birkaç öneri sunabiliriz.

Şemsiyenizi balkonunuzda küçük bir masa ve iki sandalye ile birlikte kullanabilirsiniz. Sandalyelerin üzerine atacağınız renkli küçük yastıklar ve kullanacağınız masa süsleri balkonunuzda güzel bir atmoster yaratacaktır.

Oturma alanı olarak daha rahat, konforlu ve samimi bir ortam isterseniz yerlerde puflar ve yer sehpası da kullanabilirsiniz.

Balkonunuzu daha ferah göstermek isterseniz balkonunuza bir köşe grubu yerleştirebilirsiniz.

Aydınlatma özelliği olan bir şemsiye tercih edebilirsiniz fakat istemezseniz ufak bir abajur veya kokulu mumlar ile ortamda romantik bir hava yaratabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş