Ürün Etiketi - Balkon Şemsiyesi

Balkon Şemsiyesi Modelleri

Özel olarak hazırlanmış olan balkon şemsiyesi modelleri içinden yapacağınız tercih balkonlardaki kullanım alanları ile alakalı bir durumdur. Şemsiye Evi markalı ürünlerimiz içinde balkonlarınız için en uygun balkon şemsiyesi modelini bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Balkonlarının keyfini sürmek ve balkon dekorasyonu blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

Şemsiye Evi balkon şemsiyesi çeşitleri kare, yuvarlak ve dikdörtgen balkon şemsiyesi olarak farklı şekillerdedir. Bu çeşitlilik sayesinde bir çok balkonda kullanıma uygun modeli firmamızda bulmanız mümkün olmaktadır. Balkonlar genelde dar ve alçak alanlardır. Bu mekanları daha kullanışlı hale getirmek isteyenler için tasarlanmış olan modellerimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitliliktedir.

Öncelikle tüm büyük boy şemsiye modellerimizde olduğu gibi balkon şemsiyelerimizde de yerli ve ithal kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Belli renkler sürekli stoklarımızda olmasına karşın geniş renk kartelamızdan balkonunuza uygun rengi seçme özgürlüğünüz de bulunur. Bu sayede kullanılacak balkona göre içinize sinecek en uygun rengi Şemsiye Evi balkon şemsiyeleri içinde bulabilirsiniz. Şemsiye kumaşı yanında orta direklerimiz standart olarak beyaz renkte üretilmektedir ve kullanılan alüminyum ile plastik malzemeler balkon şemsiyesinin rüzgâra karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Açılır kapanır sistem ile hazırlanana modellerimizi sadece ihtiyacınız olan durumlarda açarak yerden tasarruf sağlarsınız.

Kaliteli malzemelerle hazırlanmış olan balkon şemsiyelerimiz ihtiyaç duyduğunuz her durumda sorunsuz şekilde kullanım olanağı sağlar. Bir çok kişi balkonunda kullanmak için naylon kumaşlı, telli şemsiyeleri ucuzluğu yüzünden tercih etse de bu şemsiyeler dirençsiz oldukları kadar, güneş aldıkça altını ısıtan modellerdir. Şemsiye Evi balkon şemsiyeleri ise piyasada bulabileceğin en kaliteli balkon şemsiyesi diyebiliriz. Şemsiye kolları ve orta direğin alüminyum olması, hava alma özelliğine sahip şemsiye kumaşı ile uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Piyasada bulunması en zor modeller dikdörtgen şemsiyelerdir. Fakat bu Şemsiye Evi için geçerli bir durum değildir. Üretimini yaptığımız şemsiye modellerimiz içinde dikdörtgen balkon şemsiyesi de bulunmaktadır.