Tasarım Şemsiye

Tasarım Şemsiye Modelleri

Dış mekanlarımızda konfor sağlayarak ve mekana şık bir görüntü katarak her mevsim keyifli vakit geçirmemizi sağlayan tasarım şemsiyeler firmamızda farklı tasarımlarda üretilmektedir. Dekorasyonunuzun rengine ve mekanınızın büyüklüğüne uygun olarak firmamızdan bir şemsiye tercihinde bulunabilirsiniz.

Firmamızda alışılmışın dışında yandan direkli bir tasarıma sahip şemsiyeler bulunmaktadır. Bu şemsiyeler mekana hem şık bir görüntü katacak hem de mekanı daha geniş gösterecektir. Yandan direkli şemsiyelerimizin kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekilleri bulunmaktadır.

Yine farklı bir tasarım ürünü olan avokado yarasa plaj şemsiyesi ile mekana farklı ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Küçük oturma grupları, plajlar ve havuz kenarları için bu şemsiye modelimiz oldukça uygundur. Bu tasarım ürünü şemsiyemiz kare modelde üretilmektedir.

Farklı renk seçenekleri ile mekanınıza güzel bir görünüm kazandırmak ve açık alandaki konforunuzu arttırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 • Yandan Direkli Plus Model Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Yandan gövdeli şemsiyeler içinde farklı bir tasarım, şık görünüm ve fonksiyonellik arayan kişiler için oldukça özel bir ürün Yandan Direkli Plus Şemsiye... Görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. 
 • Yarasa Gazebo

  0 out of 5
  Yarasa tenteler Şemsiye Evi bünyesinde üretimine devam edilen ve asimetrik yapısı sayesinde görsel anlamda estetik bir forma sahip ürünlerdendir. Birçok alanda kullanımı mümkündür ki bu mekanlar arasında bahçe, kafe ve teras gibi yerler sayılabilmektedir. 
 • Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Tasarım bir ürün olan avokado yarasa bahçe şemsiyesi, görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. Plaj, havuz kenarı ve küçük oturma gruplarında gayet verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İpli mekanizması ile açılıp kapanması en kolay olan şemsiye modellerimizden biridir. Jut kumaşlar ile çok daha süre kullanmanız mümkündür.