fbpx

Portatif Tente

Portatif Tente Modelleri

Portatif tente özellikle bahçelerde tercih edilen gölgelendirme sistemleridir. Kolay kurulumu toplanıp kaldırılabilmesi sebebiyle mevsimlik veya dönemlik mekanlarda pek sık karşımıza çıkarlar. Yazlık restaurant, cafe veya yazlık evlerde tercih edilmesi de bundandır. Diğer yandan açık alanlarda düzenlenen fuar alanları içinde ekonomik ve hızlı bir çözüm yoludur. Portatif tenteler, gazebo, yarasa tente, bahçe tentesi, çardak gibi isimlerde de bilinmektedirler. 

  • Yarasa Gazebo

    0 out of 5
    Yarasa tenteler Şemsiye Evi bünyesinde üretimine devam edilen ve asimetrik yapısı sayesinde görsel anlamda estetik bir forma sahip ürünlerdendir. Birçok alanda kullanımı mümkündür ki bu mekanlar arasında bahçe, kafe ve teras gibi yerler sayılabilmektedir. 
  • Klasik Gazebo

    0 out of 5
    Yarasa tenteler Şemsiye Evi bünyesinde üretimine devam edilen ve asimetrik yapısı sayesinde görsel anlamda estetik bir forma sahip ürünlerdendir. Birçok alanda kullanımı mümkündür ki bu mekanlar arasında bahçe, kafe ve teras gibi yerler sayılabilmektedir. Yarasa tentelerin montajının yanı sıra de-montajı da kolaydır. Şemsiye Evinin patentli ürünlerinden olan yarasa tentenin ölçüsü 4mx4m şeklindedir.