Ürün Etiketi - Dev Şemsiye

Dev Şemsiye Modelleri

Şemsiye denilince akla sadece el şemsiyeleri gelmemelidir. Günümüzde ihtiyaca yönelik olarak şemsiyeler büyük boylarda hatta dev şemsiye adıyla anılan çok büyük boyutlarda üretiliyor. Bahçelerimizi, teraslarımızı ve balkonlarımızı süsleyen bu şemsiyeler aynı zamanda bulunduğu mekana da farklı ve tarz bir görünüm kazandırıyor. Özellikle işletmelerde çok fazla tercih edilen şemsiyelerden biri büyük boylarda üretilen dev şemsiyelerdir. Bu şemsiyeler hem daha  geniş bir alana gölgelik sağlıyor, hem de fazla şemsiye kullanmanıza gerek kalmadan mekanda alandan tasarruf ettiriyor. Aynı zamanda dayanıklı yapıları soğuk hava şartlarına karşı da koruma sağlıyor ve bulunduğu mekana estetik bir görünüm kazandırıyor.

Dört açılır bahçe şemsiyesi dört farklı şemsiyenin tek bir şemsiye ayağında buluşması ile oluşturuluyor. Çift açılır bahçe şemsiyesi ise yanlara doğru açılan iki farklı şemsiyeden oluşuyor ve iki direği bulunuyor, öne çift açılır büyük bahçe şemsiyeleri ise öne doğru açılan şemsiyeden oluşuyor ve yine tek direkten meydana geliyor. Farklı modellerde üretilen dev şemsiyelerden dekorasyonunuza uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Çift açılır şemsiyeler 18 metrekare gölgelik alan sağlarken dörtlü açılır şemsiyeler 36 metrekare alana gölgelik sağlayabiliyor.