fbpx

Teleskopik Şemsiyeler

Teleskopik Şemsiyelerimiz Hakkında En Çok Sorulan Sorular ve Cevaplarını Bu Bölümde Bulabilirsiniz. Bulamadığınız Cevaplar İçin Bizimle İrtibata Geçmekten Çekinmeyin.

Sipariş verilen ürünler, ürün ve adrese göre ambar/kargo şeklinde adrese teslim edilmektedir. Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız. Ayrıca 3 kıtada 16 ülkeye ihracatımız bulunmaktadır.
İstanbul Beylikdüzü ve Antalya ilinde mağazalarımız mevcuttur. Mesai saatleri içinde mağazalarımızı ziyaret ederek şemsiyelerimizi inceleyebilirsiniz.
Şemsiye Evi'nden satın alınan tüm ürünler fabrika hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Bu süre içinde ihtiyaç duyacağınız her türlü yedek parçayı da temin edebilirsiniz. İthal şemsiye kumaşlarımız solmaya karşı üretici firma tarafından 7 yıl garantilidir. Şemsiye Evi'nden satın alacağınız tüm ürünleri uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Şemsiye Evi olarak üretimini yaptığımız tüm şemsiyelerin etek kısmına baskı yapabilmekteyiz. Yapılan baskılarımız uzun süre renklerini kaybetmemektedir. Baskılı ürünlerimizi cafe ve restaurant zinciri veya otel müşterilerimiz özellikle istemektedir.
Tüm dış mekan şemsiyeler aşırı rüzgarlarda (25 km ve üzeri) kapalı olarak durması gereken şemsiyelerdir. Teleskopik şemsiyelerimiz gerek iskelet ağırlığı, gerek kumaş kalitesi ve en önemlisi kullanılan şemsiye ayağının ağırlığından dolayı yüksek hızlardaki rüzgarlara dayanıklı olsa bile kendinizi ve müşterilerinizi tehlikeye atmamak için kapatmak gereklidir.
Üretimini yaptığımız teleskopik şemsiyelerimiz 3 metreden 6 metreye kadar farklı boy ve şekillerde imal edilmektedir.
Şemsiye Evi markalı teleskopik şemsiyelerimiz de ekonomik, otomatik ve çevirme kolu olan sistemler kullanmaktayız.