Tekerlekli Beton Şemsiye Ayağı

Beton Şemsiye Ayağı

Tekerlekli Beton Şemsiye Ayağı

50 Kilo Tekerlekli Beton Şemsiye Ayağı tekerlekleri sayesinde şemsiyenizi istediğiniz yere kolayca taşıyabilmenizi sağlar. Şemsiye Evi güvencesi ve kalitesiyle

FiYAT TEKLİFİ AL

Sayın Ziyaretçimiz;
Aşağıdaki formu doldurarak firmamızdan ilgilendiğiniz ürün hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Teklif Al

Fiyat Teklifi Alınacak Ürün: Tekerlekli Beton Şemsiye Ayağı

Açıklama

Beton Şemsiye Ayağı

Şemsiyeler bahçe şemsiyesi, balkon şemsiyesi ve teras şemsiyesi en çok tercih edilen aynı zamanda işlevselliği ve mekanda yarattığı farklı havasıyla oldukça popüler bir üründür. Şemsiyeler için önemli parçalardan biri de şemsiye ayaklarıdır. Şemsiye ayakları sayesinde şemsiyeler sabit bir konumda dik bir şekilde kalır ve hava şartlarından etkilenmez. Bu ayaklar şemsiyelerin boyutlarına ve ağırlıklarına göre değişen şekilde üretilmektedir. Ayaklarda; şemsiye mermeri, şemsiye bidonu ve metal ayaklar kullanılabilir.

Şemsiye bidonlarında beton, su veya kum tercih edilebilir. Daha yüksek dayanıklılık için büyük şemsiyelerde beton ve mermer kullanmak daha doğru bir seçim olacaktır. İsterseniz bidonunun içine değil direkt olarak betonun şekil almış halini de ayaklarda tercih edebilirsiniz.

Firmamızda yedek parça kategorisine giren şemsiye ayağının yapılışında kaliteye oldukça önem verilmektedir. Firmamızda fiyatlar boyutlara göre değişmektedir. Hem bütçenize uygun hem de kaliteli bir alışveriş için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

50 veya 75 Kilo Tekerlekli Beton Şemsiye Ayağı

Kiwi model şemsiyeler ile birebir uyumludur. Tekerlekleri sayesinde şemsiyenin taşınması oldukça rahat ve kolay olacaktır. Şemsiyenizin ebatlarına göre 50 veya 75 kilo seçeneklerimiz mevcuttur. 

50 Kilo Tekerlekli Beton Şemsiye Ayağı

Ağırlık/Weight : 50 kg
Boyut/Size : 52x52x15 cm cm
Uygun/Suitable : 35 mm

75 Kilo Tekerlekli Beton Şemsiye Ayağı

Ağırlık/Weight : 75 kg
Boyut/Size : 62x62x15 cm
Uygun/Suitable : 50 mm

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)