Kiwi Lüks Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi

Kiwi Lüks Plaj Şemsiyesi
Kiwi Lüks Plaj Şemsiyesi

Kiwi Lüks Model 8 Kollu Plaj Şemsiyesi

Tasarım bir ürün olan kiwi lüks, görselliği ile diğer bütün modellerin önünde yar alır. Havuz başı ve küçük oturma gruplarında gayet verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Açılıp kapanması en kolay olan modellerimizden biridir. Özellik ile jut kumaşlar ile çok daha uzun ömürlüdür.

 • Açıklama
 • Marka

Açıklama

Plaj şemsiyeleri, dışarıda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarırken en iyi şekilde kullanılan temel bir araçtır.  Plaj şemsiyelerinin estetik açıdan göze hoş gelmesi gerekir. Bu nedenle,  mükemmel şemsiye aynı zamanda başkalarına eşsiz ve şık bir tarz ifade eden harika bir tasarıma sahip olmalıdır… Piyasada satın alınabilecek plaj şemsiyeleri için birçok tasarım bulunmaktadır. En temel tasarım ortadan direkli basit şemsiyelerdir ve bunlar çeşitli renklerde olabilir. Bazılarında, tipik olarak bir rengi beyaz veya sarıya karşı eşleştirilmiş olan çizgiler bulunur. 

Özel tasarım ürünler arasında yer alan kiwi lüks model şemsiyemiz farklı görüntüsü ve tarzıyla dikkat çeken bir şemsiye modelimizdir. Lüks plaj şemsiyesi, özel bir şeyler arayan herkes için göz alıcıdır. Sıradan şemisyelerin aksine tersten açılıp kapanması  bir reklam aracı veya gösterişli tasarım nesnesi olarak kullanılmasına da imkan verir. Sistemin kullanımı ise oldukça kolaydır. 

 • Marka Şemsiye Evi
 • Şemsiye yuvarlak ve kare şekilde imal edilmektedir
 • Yuvarlak 2 mt, 2.5 mt, kare 2×2 çapında imal edilmektedir
 • Estetik görünüm
 • Saçaklı saçaksız hazırlanabilme imkanı
 • Saçaklı modellere baskı yapma imkanı
 • Yerli veya İspanyol malı ithal şemsiye kumaşı
 • Şemsiye Evi fabrikasında üretilmiştir
 • Yedek parça garantili
 • Güçlü plastik yedek parçalar ve bağlantı ekipmanları
 • Termik ısıl işlemden geçmiş güçlendirilmiş alüminyum şemsiye kolu ve gövdesi 
 • Özel projeleriniz için farklı renklerde gövde seçeneği
 • Türkiye’nin her yerine de monte gönderebilme imkanı

Kiwi Lüks Plaj Şemsiyesi Videosu

Kiwi Lüks Plaj Şemsiyesi Ölçüleri

Kiwi Lüks Model YUVARLAK Plaj Şemsiyesi 2mt Çap / 8 Kol

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 200 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 35 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 12 x 18 x 1 mm

 

Kiwi Lüks Model YUVARLAK Plaj Şemsiyesi 2.5 mt Çap / 8 Kol

Yuvarlak Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 250 cm çap
Yan Direk Ölçüsü: 35 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 12 x 18 x 1 mm

 

Kiwi Lüks Model KARE Plaj Şemsiyesi 2×2 mt

Kare Semsiye TeknikŞemsiye Ölçüsü: 200 x 200 cm
Yan Direk Ölçüsü: 35 x 2 mm
Şemsiye Kolları: 12 x 18 x 1 mm

 

Kiwi Klips 8 Kollu Plaj Şemsiyesi …

Türkiye’nin her yerine çalıştığımız kargo veya ambar firmaları sayesinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi için bize info@semsiyeevi.com mail adresimizden veya Türkiye’nin her yerinden 444 1 431 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içindedir.) Özel projeleriniz ve toplu alımlarınız için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. 

Ürünlerimiz Hakkında Genel Bilgiler

1978 senesinde kurulan Şemsiye Evi ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir. 444 1 431 numaralı telefonumuzdan Türkiye’nin her yerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamızda özel istekler dışında %100 yerli üretim yapılmaktadır.  

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti karşılığı bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı Şemsiye Evi markalı ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Rüzgarda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz. (Kullanıcı hatası sorunlar ücreti karşılığında tamir edilmektedir.)

Marka

Şemsiye Evi