Konsept Şemsiye

Konsept Şemsiye Modelleri

Bildiğiniz üzere şemsiyeler dış mekanlarımızın vazgeçilmez ürünleridir. Bizleri her türlü hava şartına karşı korumakla kalmaz aynı zamanda da dekorasyona şık bir görüntü katarak bulunduğu mekanda farklı bir hava yaratır. Bizler de konsept şemsiye altında klasiğin dışında daha farklı ve konforunuzu arttıracak şemsiyeleri derledik. Konsept şemsiye başlığı altındaki şemsiyelerimiz her yerde bulunmayan farklı tarzda ve konseptte üretilmiş olup sizlerin dış mekanlarınızda daha keyifli vakit geçirip mekanın büyüklüğünden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

 • Yandan Direkli Plus Model Bahçe Şemsiyesi

  0 out of 5
  Yandan gövdeli şemsiyeler içinde farklı bir tasarım, şık görünüm ve fonksiyonellik arayan kişiler için oldukça özel bir ürün Yandan Direkli Plus Şemsiye... Görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. 
 • Yarasa Gazebo

  0 out of 5
  Yarasa tenteler Şemsiye Evi bünyesinde üretimine devam edilen ve asimetrik yapısı sayesinde görsel anlamda estetik bir forma sahip ürünlerdendir. Birçok alanda kullanımı mümkündür ki bu mekanlar arasında bahçe, kafe ve teras gibi yerler sayılabilmektedir. 
 • Avokado Yarasa Plaj Şemsiyesi

  0 out of 5
  Tasarım bir ürün olan avokado yarasa bahçe şemsiyesi, görselliği ile diğer şemsiye modellerimizin yanında farklı bir görünüme sahiptir. Plaj, havuz kenarı ve küçük oturma gruplarında gayet verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İpli mekanizması ile açılıp kapanması en kolay olan şemsiye modellerimizden biridir. Jut kumaşlar ile çok daha süre kullanmanız mümkündür.
 • Öne Çift Açılır En Büyük Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare, veya 4’lü modelimiz ile 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Çift Açılır Plus Mega Boy Dış Mekan Şemsiye

  0 out of 5
  Çift kafalı ve arkada kalan tek ayaklı olması, iki şemsiyenin ortasını tamamen açarak 18 metrekare yada 4’lü 36 metrekare alan kapatabilir. Banana yandan direkli çift açılır şemsiye kullanışlı, mukavemetli ve estetik çözüm sunar.
 • Dört Açılır Mega Şemsiye

  0 out of 5
  Banana Klasik Dört Açılır Bahçe Şemsiyesi