10 Kollu Şemsiye

Şemsiye Evi 10 Kollu Şemsiye modellerimiz aşırı rüzgarlı alanlarda kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiştir. 10 kollu olması sayesinde rüzgar mukavemeti oldukça yüksektir. Cafe, restaurant, otel, plaj, tatil köyü, havuz ve bahçe gibi ortamlarda kullanıma oldukça uygundur. 10 kollu alüminyum şemsiyelerimiz diğer tüm bahçe şemsiyesi modellerimiz gibi üretim hatalarına karşı garantilidir. Şemsiye Evi markalı tüm ürünlerimizin yedek parçaları dahil kendi imalatımız olduğundan dolayı her hangi bir problemde yedek parça sıkıntısı çekmeyeceğinizden emin olarak güvenle sipariş verebilirsiniz. 

  • Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye

    0 out of 5
    Çok fazla görmeye alışık olmadığımız bir ölçü 5m çap... Yandan Direkli Mega 10 Kollu Şemsiye bu ölçüleri ile mega ismini hak eden bir şemsiye modelidir. Döner tablasındaki 320 kg mermer ayak standart olarak gelir. 10 kol, rüzgara karşı ekstra dayanım sağlar. Farklı renk iskelet ve kumaş seçenekleri ile ihtiyacınıza en estetik çözümü sunar.
  • MANGO 10 Kollu Bahçe Şemsiyesi

    0 out of 5
    10 kollu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Mango model şemsiyemizin yuvarlak modeli kalın orta boru ile üretilmektedir. İpli makaralı sistemin en mukavemetli modelidir. Özellikle 5mt çapındaki şemsiye fiyat performansı, mukavemet ve estetik bakımından çok başarılıdır.