Bahçe Şemsiyesi Alt

Bahçe şemsiyesi modelleri en çok kafe, otel ya da iş yerlerinin terasları gibi farklı alanlar içinde kullanılır. Kullanılan bu şemsiyelerin kare şemsiye, yuvarlak veya dikdörtgen şemsiye modelleri mevcuttur. Birden fazla şemsiyenin yan yana kullanılması gerekiyorsa dikdörtgen veya kare şemsiyeler tercih edilmesinde fayda vardır. Eğer şemsiye altındaki gölgelendirme alanında tam yararlanmak istiyorsanız yandan gövdeli şemsiyeler ilk tercihiniz olmalıdır. Şemsiye yuvarlak olsun fakat açma kapama sırasında müşterileri rahatsız etmemeliyim diyorsanız teleskopik şemsiye modelini tercih edebilirsiniz. Saçaklı modellere firma veya marka logonuzu bastırabilirsiniz.

Bahçe şemsiyesi modelleri çok sayıda seçeneği bünyesinde barındırmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen şemsiyeler her mevsim ihtiyaçları karşılayacak şekildedir. Şemsiye Evi olarak her sezon yeni modeller ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu anlamda ürün gamımızı sürekli geliştirmekte, kendi üretim bandımızı kullanarak özenle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Gelişen teknolojide bahçe şemsiyesi ürünlerinin daha rahat açılıp ve kapanmasını sağladı. Sürekli olarak yapılan bu çalışmalar beraberinde farklı mekanizmaların ortaya çıkmasını sağlayarak, insan hayatını kolaylaştırdı. Günümüzde klasik direkli şemsiyelerin dışında aşağıdan yukarıya doğru açılan, yandan direkli, vanalı, otomatik motorlu, kepçeli ve güneş enerjisi ile açılıp kapanabilen şemsiyeler ortaya çıktı. Buna bağlı olarak da kullanıcılar ihtiyaçlarına göre aradıkları şemsiyelere daha kolay ulaştı.

Firmamız, bu noktada temellerini sağlam atarak yeni şemsiye modellerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Sektörün öncü firmaları olmayı hedefleyen firmamız çeşitli şemsiyelerin üretimini gerçekleştirmektedir. Farklı kumaş ve modellerdeki ürünlerini müşterilere sunan firmamız daima müşteri odaklı çalışmaktadır. Yüksek kalitede uygun fiyatlı bahçe şemsiyeleri adı altında ürünler sunan firmamız satış öncesi ve satış sonrasında müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiştir.

 

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan kavramlardan bir tanesi dekorasyon dur ve gerek evler gerekse iş yerleri için dikkat edilen noktalar arasında yer almaktadır. Tamamlayıcı unsurlar ile bireylerin uzun süre rahat bir ortamda bulunabilmeleri de mekana uygulanan dekorasyon çok önemlidir. Bahçe teras gibi mekanlarda en çok kullanılan dekorasyon ürünlerinin başında bahçe şemsiyesi gelmektedir. Şemsiyeler dekorasyonun yanı sıra güneş ve hafif yağmurlardan korunmakta oldukça önemlidir. Dekorasyon dışında sağlık ve sunduğu rahatlık tabiki paha biçilemez. Ancak bahçe şemsiyesi fiyatları genelde bu kriterler dışında kalite ve kullanılan malzemeler dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Bahçe şemsiyesi fiyatlarını etkileyen diğer bir unsurda tabiki şemsiyenin modeli ve ölçüleridir. 

Bahçe içerisinde yer alan eşyalar ve bitkilerle daima huzur veren alanlar arasında gösterilmektedir. Evlerin yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılan bahçe bölümlerinde tercih edilen eşyaların tamamlayıcılarından olan bahçe şemsiyeleri de son yıllarda oldukça dikkat çekmektedir. Yeni modeller ve boyutlarla firmaların kataloglarında yer alan şemsiyeler aranılan özelliklere bağlı olarak değişen fiyatlarla müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Bir bahçe şemsiyesi fiyatlarını etkileyen noktalar yapımında kullanılan malzemeler ve boyutudur. Şemsiyenin yapımında yer alan alüminyumun daha iyi korunması adına kaplanması da fiyatına yansıyan bir başka etkendir. Üretilen şemsiyeler sahip oldukları bu tür özelliklere bağlı olarak farklı maliyetlerle satışa çıkmaktadır.

Şemsiyenin hangi ortamda kullanılacağı ve o ortamdaki dış etkenlerde önemlidir. Yaz ve kış mevsiminde satın alınan şemsiyeler genellikle farklı yapıya sahiptir. İstenilen şartlar belirlendiği takdirde ona uygun fiyat ve ölçüde şemsiye modeli bulmak mümkündür. Şemsiye üretimi konusunda tecrübesi bulunan Şemsiye Evi bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için çok sayıda seçenek mevcuttur. Özellikleri de aynı şekilde belirtilmektedir. Daha fazla bilgi için iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz. Merak ettikleriniz ya da toplu alım gibi konularda yardımcı olabiliriz.

Kullanacağınız mekâna göre en uygun modelleri ve ürünleri rahatlıkla bulabileceğini bahçe şemsiyeleri ürünlerinde firmamız en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Farklı ebatlardaki şemsiyeler kaliteli bir şekilde üretilerek, paslanmaya karşı önlemler almıştır. Firmamızın üretmiş olduğu ürünler son derece çeşitlidir. Bu durum şemsiye kumaşlarında da kendini göstermektedir. Kullanıcılarımızın tercihlerine göre farklı kumaş türlerinden üretilen şemsiyelerimiz güneşe ve suya karşı dayanıklıdır. Firmamız bu noktada en kaliteli kumaş ürünlerini kullanmaktadır.

Sektör içerisinde birçok firma ne yazık ki ucuz olması açısından Uzakdoğu’dan gelen şemsiye kumaşlarını kullanmaktadır. İnsan sağlığı açısından tehlike yaratabilen bu tür ürünlerin uygun fiyata gelmesi, bunu tercih eden firmaların kârını arttırmaktadır. Firmamızda çeşitli kumaş türlerinin renk skalalarını inceleyebilirsiniz. İstediğiniz renkler için üretim yapıyoruz.

Teras, havuz kenarı ya da evinizin bahçesi için şemsiye ihtiyacınızı karşılamak isteyen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde pek çok alanda kullanılan ve son derece dayanıklı malzemelerden üretilen şemsiyeler genellikle bahçelerde tercih edilmektedir. Sadece kullanım konusunda değil, aynı zamanda estetik açıdan da son derece kaliteli duran bahçe şemsiyesi ürünleri konusunda firmamız son derece kaliteli bir üretim gerçekleştirmektedir. Çeşitli boyutlarda üretilen bu şemsiyeler sadece tek kişiyi değil, aynı zamanda pek çok kişi yağmurdan ve sıcaktan koruyabilmektedir.

 

Bahçe şemsiyesi çeşitleri ise başlıca; teleskopik şemsiye, ipli makaralı, vanalı ve yandan gövdeli olarak bilinmektedir. Şemsiye seçiminde öncelikle kullanım alanının rüzgar ve yağış durumu göz önüne alınmalı ve mutlaka amaca uygun türde bahçe şemsiyeleri tercih edilmelidir. Ayrıca yaz mevsiminde güneşten korunmak için açık renkli olan şemsiyeleri tercih etmek çok önemli bir avantaj yaratacaktır.

Ayrıca bahçe şemsiyelerinin dekoratif amaçlı kullanımı da söz konusudur. Her mekanın kendine özgü bir dekorasyonu ve mimari tasarımı bulunmaktadır. Özellikle dış mekan düzenlemesinde şemsiyeler dekorasyona önemli bir katkı sağlamaktadır. Tercih edilen renk ve modele göre de kullanıldıkları yere aydınlık ve ferah bir hava kazandırırken aynı zamanda uyumsuz seçimlerle yanlış bir görüntü de oluşabilmektedir.

Bahçe Şemsiyeleri bir mekanın açık alanlarını da yaz mevsiminde güneşten korumaktadır. Yağmur ve kar yağışının olduğu kış aylarında ise yağıştan korunma amaçlı olarak kullanımda olmaktadır. İşletmelerde dahi şemsiye hava koşullarından korunmak isteyenler tarafından tercih edilen önemli bir dekoratif üründür. Bu nedenle şemsiye kullanımı dört mevsim farklı yararlar sağlamaktadır.

Bahçe şemsiyelerinin dekoratif amaçlı kullanımı da söz konusudur. Her mekanın kendine özgü bir dekorasyonu ve mimari tasarımı bulunmaktadır. Özellikle dış mekan düzenlemesinde şemsiyeler dekorasyona önemli bir katkı sağlamaktadır. Tercih edilen renk ve modele göre de şemsiyeler kullanıldıkları yere aydınlık ve ferah bir hava kazandırırken aynı zamanda uyumsuz seçimlerle yanlış bir görüntü de oluşabilmektedir.

Bahçe şemsiyesi çeşitleri ise başlıca; teleskopik dişli, teleskopik kelepçeli, ipli makaralı, ahşap, pagoda, masa üstü ve yandan gövdeli olarak bilinmektedir. Kullanılacaklarını alana ve amaca göre uygun türde tercih edilmesi gereklidir. Ayrıca yaz mevsiminde güneşten korunmak için açık renkli olan şemsiyeleri tercih etmek çok önemli bir avantaj yaratacaktır.

 

Bahçe şemsiyesi imalatı yapan Şemsiye Evi, şemsiye üretiminden kazanmış olduğu şemsiye imalatı tecrübesini müşterileri ile paylaşmaktadır. Şemsiye imalatında ki en hassas husus şemsiye üretimi yapılacak bölgenin yeterliliği ve şemsiye ustasının, şemsiye tamircisinin tecrübesi ve iş bilgisidir. Şemsiye imalatının bir önemli hususu, şemsiye tamiri, şemsiye bakımı, şemsiye servisi gibi hususlar www.semisiyeevi.com bu durumlar için doğru adrestir.

Şemsiye imalatı için üretilmiş şemsiye parçaları, şemsiye kolları, şemsiye plastik parçaları aynı zamanda şemsiye yedek parçaları olarak şemsiye müşterilerine hizmet vermektedir. Şemsiye parçaları muhtelif yıpranmalar da ihtiyaç duyulabilecek şemsiye yedek parçaları olarak müşterilerimize servis edilmektedir.

Kırılmayan şemsiye, olamayacağı gibi tamir olmayan şemsiye de olmamalıdır. Satışını gerçekleştirdiğimiz şemsiyelerin tamının şemsiye parçalarını, şemsiye yedek parçalarını, şemsiye kollarını, şemsiye ayaklarını stoklu olarak tutmaktayız.

Bol güneşli günler…